کد خبر: 7863
A

تیم ملی راگبی هفت نفره بانوان زیر 22 سال ایران که در آلمان حضور دارد در دیدارهایی دوستانه با تیم ملی این کشور به یک پیروزی و یک شکست دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم ملی راگبی بانوان زیر 22 سال ایران که برای یک اردوی مشترک و انجام چند دیدار تدارکاتی در آلمان به سر می برد روز گذشته در دیداری به مصاف تیم جوانان آلمان رفت که حاصل آن یک پیروزی و یک شکست بود.

تیم ایران در بازی اول با حساب 17 بر 5  مغلوب شد اما در بازی دوم 17 بر 10 به پیروزی رسید. در این دو بازی ام البنین محسنی به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.
مرضیه افتخاری داور بین المللی ایران هم یک بازی را به عنوان داور وسط قضاوت کرد.

تیم ملی راگبی هفت نفره بانوان چند روز قبل در تورنمنت برلین هم با کسب دو پیروزی و یک شکست به مقام دوم دست یافت.

ملی پوشان ایران در این تورنمنت چهارجانبه در بازی اول خود 29  بر صفر مقابل bsv پیروز شدند، در بازی دوم 5 بر 19 مقابل  AK RUGBY  شکست خوردند اما در بازی سوم و پایانی، خود 26  بر صفر مقابل USV به برتری رسیدند و دوم شدند.

اسامی نفرات اعزامی به این شرح است:

اسما فخری، اسما باباجانی، پریسا گراوند، مونا میدانی، زهرا راستگو مقدم، مطهره صفاری، غزاله سرچشمه، مهدیه دهقان، شقایق زینعلی، زهرا کلهر، مهرسا خلفی، ام البنین محسنی، شیدا داداشی، هانیه علی نژاد و هانیه مکی، ملی پوشان ایران بودند که  در این رقابت‌ها حضور داشتند. نازنین حسینی به عنوان سرمربی و آتوسا میرهادی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کنند.

جسین آدلر، سوفی آوبنهوفر، امیلی هریش، توآن هرشبرگ، کرستن، روسول، نوسبومر، شوآین، وورینگ، وورملی، بائوتش، اشمیت، اندرسون و بورگن هم بازیکنان تیم آلمان در این دیدار بودند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر