کد خبر: 7878
A

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال از لغو بازی ایران و اوکراین و مذاکره با کیمته فوتسال قزاقستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم ملی فوتسال ایران بعد از کسب مقام سومی در جام جهانی به دنبال حفظ آمادگی خود بوده و از همین رو بازی‌های تدارکاتی را در نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی کرده است. ملی پوشان بعد از بازی با روسیه که دوشنبه و سه شنبه برگزار می‌شود،‌ قرار بود در اواسط بهمن هم به مصاف اوکراین بروند اما این تیم درجه چندم جهان با دور زدن کمیته فوتسال ایران،‌ در این تاریخ به مصاف اسپانیا خواهد رفت.

عباس ترابیان دراین باره گفت:‌ اوکراین قرار بود روزهای ۱۱ و ۱۲ بهمن دو بازی دوستانه با تیم ملی بزرگسالان و امید ایران داشته باشد اما به ما اعلام کرده‌اند تنها با امیدهای خود به ایران می‌آیند. برای جایگزینی این بازی در بهمن، ‌درخواستی از کادرفنی نداشته‌ایم اما آقای ناظم الشریعه بسیار علاقه‌مند بود با تیم ملی قزاقستان بازی برگزار کنیم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال افزود: با قزاق‌ها تماس گرفتم و به صورت شخصی با آن‌ها صحبت کردم چون نامه‌نگاری جواب نمی‌دهد. آنها نیز ابراز علاقه کردند این بازی انجام شود اما گفتند در شهریور احتمالا در پلی آف جام ملت‌های اروپا حضور خواهند داشت. قرار شد جواب قطعی را در آپریل به ما بدهند.
 
منبع: ایسنا
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر