کد خبر: 7902
A

در حالی که بیش از یک سال از درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس گذشته‌است اما مسئولان این باشگاه هنوز نتوانسته‌اند به قول‌هایی که به خانواده این مرحوم داده بودند، عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، یکی از قول‌هایی که مدیران پرسپولیس به خانواده نوروزی داده بودند این بود که با آنها قرارداد هادی را تسویه کنند اما آخرین پرداختی پرسپولیس به خانواده کاپیتان فقید این تیم مبلغی در حدود 100 میلیون تومان بود که 3 ماه پیش به این خانواده داده شد و در حالی که طبق قول مدیران باشگاه قرار بود تا پیش از دربی با این خانواده تسویه حساب مالی صورت بگیرد اما دیگر پولی به آنها پرداخت نشد.

قول دیگری که مسئولان باشگاه پرسپولیس در روزهای ابتدایی فوت مرحوم نوروزی به این خانواده داده بودند این بود که با هانی فرزند بزرگ هادی قرارداد ببندند اما حالا و پس از پیگیری‌های مهدی طارمی مسئولان پرسپولیس پاسخ دادند به دلیل محدودیت‌های قانونی نمی‌توانند با یک بازیکن خردسال قرارداد مالی بالا ببندند.

چیزی که در این میان وجود دارد این است که صرف نظر از محدودیت‌های قانونی برای چنین قراردادی چرا مدیران باشگاه قولی داده اند که عملی نبوده و باید این قول را به حساب هیجان روزهای ابتدایی فوت مرحوم نوروزی دانست.

در همان روزهای ابتدایی با پیگیری‌هایی که انجام شد برخی از باشگاه‌ها قول عقد قرارداد با هانی نوروزی را داده بودند اما پس از اینکه بحث قرارداد با پرسپولیس به میان آمد آنها پیشنهاد باشگاه‌های دیگر را پیگیری نکردند و منتظر باشگاه پرسپولیس شدند که این اتفاق هم در نهایت رخ نداد.

این موضوع درباره برخی از فوتبالیست‌ها هم صدق می‌کند چرا که آنها در همان روزهای ابتدایی بارها عنوان کرده بودند که تا آخر عمل خانواده مرحوم نوروزی را تنها نمی‌گذارند اما مدت‌هاست که هیچ خبری از این خانواده گرفته نشده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر