کد خبر: 79134
A

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند بعد از قطعی شدن حضور در اروپا، تمرکز خود را از دست داده و شرایط خاصی را سپری می‌کند.

به گزارش دیده بان ایران، نیما نکیسا در ارتباط با عملکرد علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که در سه بازی اخیر مقابل استقلال، الدحیل قطر و الشارجه امارات شش گل دریافت کرد، گفت: بیرانوند بعد از قطعی‌شدن حضور در اروپا، تمرکز خود را از دست داده و شرایط خاصی را سپری می‌کند. او بیشتر به این فکر است که سلامتی خود را حفظ کند و آسیب نبیند.

او در ادامه در خصوص احتمال حضور رادوشویچ به جای بیرانوند درون دروازه پرسپولیس، گفت: علیرضا یک رقیب جدی روی نیمکت پرسپولیس به نام رادوشویچ دارد که در صورت ادامه نمایش پرنوسان علیرضا، می‌تواند جای او را بگیرد. رادوشویچ هم دروازه‌بان بسیار باکیفیتی است و هم روی پرسپولیس غیرت دارد. او یک پرسپولیسی متعصب است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون آینده پیش‌روی بیرانوند در لیگ بلژیک، افزود: علیرضا از فصل بعد به اروپا می‌رود و امیدوارم در بلژیک موفق باشد. من اولین دروازه‌بان لژیونر ایرانی بودم، اما دچار مشکلات زیادی شدم. در زمانی که در کاوالا یونان بودم یکی از هم‌تیمی‌هایم به کشورم توهین کرد و به دلیل درگیری با او از باشگاه اخراج شدم. بیرانوند هم روزهای مهمی پیش‌رو دارد و باید با مشکلات کنار بیاید.

 

نکیسا در مورد راه پیش‌روی دروازه‌بانان ایرانی که لژیونر می‌شوند و به اروپا می‌روند، گفت: در زمانی که در پرسپولیس بودم، باشگاه نانت فرانسه من را می‌خواست، اما امیر عابدینی که آن زمان مدیرعامل پرسپولیس بود، مبلغ رضایت‌نامه را بالا برد و نگذاشت به فرانسه بروم. بعد از من، سوشا مکانی و علیرضا حقیقی هم به عنوان دروازه‌بان ایرانی در اروپا لژیونر شدند، اما به نظرم آنها هم به آن‌چه که شایسته‌اش بودند و حق‌شان بود، نرسیدند.

او در پایان درباره اینکه آیا بیرانوند در لیگ بلژیک موفق خواهد شد یا خیر، گفت: امیدوارم بیرانوند در اروپا مثل سوشا و حقیقی نشود و به حقش برسد./خبر ورزشی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر