کد خبر: 7955
A

با وجود قرار گرفتن در بین پنج کاندیدای اصلی انتخاب به عنوان چهره هفته اما مهاجم ایرانی از شانس چندانی برای انتخاب نهایی برخوردار نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، با بسته شدن پرونده این هفته از رقابت های اردیویسه هلند رسانه های این کشور از جمله «ووته بال» که هم در بخش تصویری هم نوشتاری یکی از قوی ترین مراجع خبری در هلند محسوب می شود از رضا قوچان نژاد مرد دو گله این هفته اردیویسه به هنوان یکی از پنج کاندیدای اصلی چهره هفته نام برده و او را در بین گزینه ها برای انتخاب بهترین فرد قراردادند.

 

این انتخاب ها با حضور تعدادی از کارشناسان زبده هلند در شبکه تلویزیونی «ووته بال» صورت می گیرد که این بار رنه ون دن گریپ از رضا قوچان نژاد به عنوان چهره اصلی نام برد و او را شایسته کسب این عنوان دانست اما طرفداران هلندی در کمال تعجب تصمیم گرفتند بیشتر ارای خود را به یوچم کامفیوز داور مسابقه تیم‌های ویتسه و زوله بدهند که با تصمیمات خود همه را سورپرایز کرده بود.

 

درحال حاضر رضا قوچان نژاد بعد از این داور هلندی و همچنین مهاجم فاینورد در نظرسنجی انجام شده برای انتخاب چهره هفته در جایگاه سوم ایستاده و تلاش های باشگاه هیرنفین و شبکه های مجازی منتسب به این باشگاه برای جمع آوری آرای بیشتر برای گوچی هم بی نتیجه بوده تا شانس این مهاجم ایرانی برای کسب عنوان چهره هفته کمتر از همیشه شود. گرچه حضور در جمع 5 کاندید نهایی آن هم برای اولین بار در این فصل خود می تواند موفقیت بزرگی قلمداد شود.

 

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر