کد خبر: 7966
A
هر جا کادر فنی تیم ملی بخواهد به میدان می‌روم

فرنگی‌کار تیم بیمه رازی گفت: با توجه به اینکه جام باشگاه‌های جهان در اروپا برگزار می‌شود، فرنگی‌کاران اروپایی که از مدعیان اصلی جهان هستند، حضوری جدی خواهند داشت و محک خوبی می‌خوریم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، مهدی علیاری درباره شرایطش برای حضور در مسابقات جام باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بعد از مدت‌ها دوری از تشک کشتی و یک رقابت جدی، حضور در این مسابقات می‌تواند هم محکی خوب و هم حرکتی برای پیشرفت باشد تا با نقاط ضعف و قوتم بیشتر آشنا شوم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییر قوانین، حضور در این مسابقات می‌تواند جایگاه ما را در قانون جدید در میان حریفان مشخص کند. از طرفی با توجه به اینکه این رقابت‌ها در اروپا برگزار می‌شود، فرنگی‌کاران اروپایی که از مدعیان اصلی جهان هستند، حضوری جدی خواهند داشت.

کشتی‌گیر وزن 98 کیلوگرم بیمه رازی تصریح کرد: همیشه انتظارات از نمایندگان کشورمان در میادین بین‌المللی بالا بوده و امیدوارم بتوانیم نایب قهرمانی کشتی آزاد را به قهرمانی تبدیل کنیم و جام را به ایران برگردانیم. تمام مسئولان تیم از مدیریت گرفته تا کادر فنی و کشتی‌گیران در این ماه‌ها از جان و دل مایه گذاشتند تا تیم به موفقیت برسد.

علیاری درباره برنامه‌اش برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی گفت: همیشه مطیع قانون و تابع تصمیمات کادر فنی بوده‌ام و امسال هر کجا کادر فنی صلاح بداند، وظیفه خودم می‌دانم به میدان بروم و برای رسیدن به دو بنده تیم ملی تمام تلاش خواهم کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر