کد خبر: 80639
A

روزنامه لس‌آنجلس تایمز به نقل از دونالد ترامپ گفت: با رهبران کشور‌های عضو گروه G۷ در کنفرانس ویدئویی برای تعویق المپیک ۲۰۲۰ در توکیو با توجه به شیوع ویروس کرونا صحبت کردم. ما هر تصمیمی که شینزو آبه (نخست‌وزیر ژاپن) درباره المپیک ۲۰۲۰ اتخاذ کند می‌پذیریم.

به گزارش دیده بان ایران به نقل روزنامه لس‌آنجلس‌ تایمز،دونالد ترامپ گفت: با رهبران کشورهای عضو گروه G7 در کنفرانس ویدئویی برای تعویق المپیک 2020 در توکیو با توجه به شیوع ویروس کرونا صحبت کردم.

رئیس‌جمهور آمریکا افزود: ما هر تصمیمی که شینزو آبه (نخست‌وزیر ژاپن) درباره المپیک 2020 اتخاذ کند می‌پذیریم. این یک تصمیم مهم برای او خواهد بود. این شرایط بسیار سختی است. البته آبه به ما گفته هنوز تصمیمی نگرفته است. البته باید تاکید کنم ژاپن به نحو عالی برای میزبانی از المپیک تابستانی 2020 مهیا شده است. آنها مجموعه‌های ورزشی فوق‌العاده‌ای ساخته‌اند.

شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن نیز پیش از این گفته بود المپیک توکیو در موعد مقرر برگزار خواهد شد. وی در واکنش به این پرسش که آیا در خلال کنفرانس ویدئویی رهبران کشورهای G7 آیا بحث تعویق المپیک 2020 مطرح شده است پاسخی نداد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر