کد خبر: 8383
A
رقابت های جام جهانی تیر و کمان داخل سالن؛

کمانداران کامپوند ایران به مرحله حذفی راه پیدا کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان با حضور 26 کشور و 130 کماندار در رده‌سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان رشته‌های ریکرو و کامپوند در بانکوک تایلند در حال برگزاری است که در پایان مرحله مقدماتی کامپوند مردان، سه نماینده ایران موفق شدند به مرحله حذفی این رقابتها راه پیدا کنند.

در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی این رقابتها، مجید کیان زاد با 590 امتیاز، اسماعیل عبادی با 586 امتیاز و امید طاهری با 584 امتیاز در رده های چهارم، یازدهم و ایستادهم قرار گرفتند.

هم‌چنین در این رقابتها، مجید احمدی مربی سابق تیم ملی کامپوند نیز که به صورت آزاد شرکت کرده است، با کسب 581 امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی رقابتهای کامپوند مردان توانست به مرحله حذفی راه پیدا کند.

در مرحله حذفی کامپوند مردان، مجید کیان زاد با نماینده‌ای از جمهوری لائوس دیدار خواهد داشت، امید طاهری به مصاف مجید احمدی خواهد رفت و اسماعیل عبادی با کمانداری از هندوستان دیدار خواهد داشت.

رقابتها در بخش ریکرو مردان (امین پیرعلی و صادق اشرفی) و کامپوند زنان (فرشته قربانی و معصومه عالیپور) در حال برگزاری است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر