کد خبر: 8391
A
جوجیتسو j.j.i.f قهرمانی آسیا-ترکمنستان؛

مسابقات جوجیتسو j.j.i.f قهرمانی آسیا از روز جمعه به میزبانی شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان آغاز شده که ورزشکاران ۳۲ کشور آسیایی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. تیم ملی ایران نیز با دو تیم مردان و زنان و در دو بخش فایت و نوازا در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران، مسابقات جوجیتسو j.j.i.f قهرمانی آسیا از روز جمعه به میزبانی شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان آغاز شده که ورزشکاران ۳۲ کشور آسیایی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. تیم ملی ایران نیز با دو تیم مردان و زنان و در دو بخش فایت و نوازا در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

در روز نخست بازی ها،«مسعود حسن زاده » در وزن ۹۴+ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد. در وزن ۹۴- کیلوگرم، « محسن حمیدی » نشان برنز دریافت کرد و در وزن ۷۷- کیلوگرم، « محمد منصوری» مدال برنز را از آن خود کرد. در مسابقات زنان نیز، « سوده کمندانی » در وزن ۶۳- کیلوگرم صاحب نشان برنز شد و در وزن ۷۰-+ کیلوکرم، « نسرین محمدی» بر سکوی سوم ایستاد.

گفتنی است بانوان کشورمان با پوشش اسلامی در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده اند.

امروز و در ادامه مسابقات جوجیتسو j.j.i.f قهرمانی آسیا، رقابت های بخش نوازا ( خاک) برگزار می شود و نمایندگان کشورمان مقابل حریفان خود قرار می گیرند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر