کد خبر: 90656
A

گفته می‌شود مسئولان تراکتور مذاکرات خود با علی دایی را از سر گرفته و قرار است شهریار فوتبال ایران تا عصر امروز جواب نهایی خود را برای پذیرفتن سکان هدایت تراکتور به مسئولان باشگاه تراکتور اعلام کند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ پس از قهرمانی تراکتور در جام حذفی، تصور همگان این بود که ساکت الهامی سرمربی فعلی تراکتور، برای فصل آینده نیز در تیم خواهد ماند اما ساکت الهامی روز گذشته در صفحه شخصی خود از تراکتور خداحافظی کرد که دقایقی بعد پسر الهامی خبر از هک شدن پیج پدرش داد.

این ادعا در حالی بود که روز گذشته مالک و رئیس هیات مدیره تراکتور با مسعود شجاعی یک جلسه سه نفره برگزار کردند که شنیده می‌شود، درباره هدایت فصل آینده تراکتور در این جلسه صحبت هایی مطرح شده است.

طبق شنیده ها یکی از شرکای تجاری مالک باشگاه تراکتور مسئولیت مذاکره با علی دایی را عهده دار شده است و گفته می‌شود اگر علی دایی به تبریز بیاید مسعود شجاعی نیز نقش بازیکن- مربی را در این تیم ایفا خواهد کرد.

گفته می‌شود که تراکتور مذاکرات خود با علی دایی را از سر گرفته و قرار است علی دایی تا عصر امروز جواب نهایی خود را به باشگاه تراکتور اعلام کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر