کد خبر: 9080
A

سرپرست کمیته جوانان گفت: ۶۰ فوتبال آموز منتخبی که در فستیوال ملی فوتبال پایه رامسر حضور داشتند، مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، فریدون معینی گفت: ۶۰ فوتبال آموز در فستیوال ملی فوتبال پایه که در رامسر برگزار شده بود، انتخاب و اسامی آنها اعلام شد. این فوتبال آموزان در فستیوالی که از طرف آکادمی ملی فوتبال برگزار شده بود، زیر نظر مربیان و استعدادیاب ها انتخاب شده اند که جا دارد از مسئولان آکادمی ملی فوتبال که فعالیت مستمر و مفیدی در این زمینه داشتند، تقدیر و تشکر کنم.

سرپرست کمیته جوانان در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از انتخاب این بازیکنان استعدادیابی و تربیت این افراد است تا در تیم‌های ملی فوتبال پایه حضور داشته باشند. ما قصد داریم بحث آموزش را از سنین پایه آغاز کنیم تا فوتبال آموزان به درستی فوتبال بازی کردن را فرا بگیرند و با برگزاری اردوهای مختلف در تیم های ملی از آنها استفاده شود. ضمن اینکه قصد داریم تا دو مرحله اردوی تمرینی برگزار کرده و این بازیکنان را در دو گروه ۳۰ نفره زیر نظر داشته باشیم تا برترین ها به اردوی تیم ملی فوتبال  زیر ۱۳ سال دعوت شوند و بحث آموزش آنها را به جدیت پیگیری کرده تا بتوانیم آینده تیم های ملی را تامین کنیم.

معینی در پایان گفت: به زودی تیم ملی زیر ۱۳ سال فوتبال به منظور تامین آینده تیم های ملی تشکیل خواهد شد تا با تربیت بازیکنان و در اختیار گذاشتن آنها در تیم های ملی مختلف، شاهد رشد و موفقیت فوتبال پایه باشیم.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر