کد خبر: 9191
A

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) داورانی از 11 کشور را برای قضاوت در تور جهانی والیبال ساحلی کیش انتخاب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در ایران از 27 تا 30 بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود. فدراسیون جهانی والیبال داورانی از 11 کشور را برای قضاوت در این رقابت ها که در سطح سه ستاره برگزار می شود، انتخاب کرده است که اکثر آنان تجربه قضاوت در بازی های المپیک نیز دارند.

این داوران از کشورهای سوئیس، اسپانیا، هلند، فرانسه، ایتالیا، بلژیک، ایران، پرتغال، فیلیپین، تایلند و کنگو هستند. نادر انصاری داور بین المللی والیبال ساحلی ایران نیز در جمع این داوران قرار دارد و برای قضاوت در تور جهانی کیش انتخاب شده است. ثبت نام تیم ها برای شرکت در این رقابت ها از 27 آذرماه آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

در جدول اصلی این رقابت ها 24 تیم و در جدول مقدماتی 36 تیم حضور خواهند داشت که تیم های شرکت کننده بر اساس رنکینگ در دو جدول قرار می گیرند. نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از 27 تا 30 بهمن ماه سال 94 برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر