کد خبر: 92106
A

از روز گذشته صحبت‌هایی مبنی بر درگیری برخی از بازیکنان استقلال با عوامل تیم در فرودگاه دوحه قطر یا امام خمینی (ره) مطرح شده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ در ابتدا صحبت از درگیری روزبه چشمی، مدافع استقلال به میان آمد که این بازیکن اعلام کرد که در هتل حضور داشته و در فرودگاه نبوده است. موضوع بعدی، درگیری لفظی یکی دو بازیکن با یکی از عوامل پزشک تیم بوده که با دخالت سایر بازیکنان ختم به خیر شد.

 

انتشار چت‌های خصوصی محمد دانشگر، مدافع تیم استقلال با یکی از ادمین‌ کانال‌های هواداری حاشیه دیگری بود که باعث تعجب خیلی‌ها شد. در این چت‌ها از حرف‌های رکیک استفاده شده بود و مدافع استقلال به انتقاد از واکنش هواداران به عملکردش در دیدار با پاختاکور ازبکستان از کانال‌های هواداری پرداخته بود. مشخص نیست این موضوع چقدر می‌تواند صحت داشته باشد، اما پخش این چت‌ها آن هم توسط کانال هواداری در نوع خودش عجیب بود.

 

همچنین به هنگام بازگشت تیم استقلال به ایران، سیدحسین حسینی، دروازه‌بان آبی‌پوشان به مصاحبه کاوه ستوده، پزشک تیم به دلیل تکذیب شکستگی دنده او اعتراض کرد. دروازه‌بان تیم استقلال انتظار نداشت که پزشک تیم بخواهد با این روش به نوعی مصدومیتش را زیر سؤال ببرد.

 

 تیم استقلال که بعد از فینال جام حذفی با حواشی مختلفی روبرو شد، پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا نیز دچار حواشی شد. به غیر از اتفاقات اخیر، علی کریمی و روزبه چشمی همراه تیم به تهران بازنگشتند تا صحبت از لژیونر شدن آنها مطرح شود، موضوعی که اگر اتفاق بیفتد، قطعا با واکنش هواداران روبرو خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر