کد خبر: 92342
A

پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال به نظر می‌رسد قرارداد پنج بازیکن این تیم هم فسخ شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال به نظر می‌رسد قرارداد پنج بازیکن این تیم هم فسخ شود.

 بعد از خاتمه کار استقلال در جام حذفی مهم‌ترین برنامه این باشگاه اعزام تیمی قوی به لیگ قهرمانان آسیا بود، اما قرارداد چند بازیکن به پایان رسیده و باشگاه در مدت زمان کمی باید قرارداد آن‌ها را تمدید می‌کرد.

اگر خاطرتان باشد عارف غلامی حتی تا پای فسخ قرارداد با باشگاه به فدراسیون فوتبال هم رفت و شب‌هنگام عکس او در کنار احمد سعادتمند منتشر شد و مدیرعامل باشگاه خبر از توافق جدید و تمدید قرارداد با این بازیکن داد. فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی و محمد دانشگر هم که قراردادهایشان با باشگاه استقلال به اتمام رسیده همراه با مدیر برنامه‌های خود به هتل آزادی مراجعه و قراردادهایشان را تمدید کردند که درباره قرارداد توافق شده اخباری به بیرون درز شد که تمام اهالی فوتبال را حیرت‌زده کرد! وریا غفوری که تا پایان لیگ بیستم با باشگاه استقلال قرارداد داشت نیز پس از حضور در هتل آزادی با باشگاه استقلال قرارداد جدیدی منعقد کرد که در همین خصوص یکی از پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت قرارداد قبلی این بازیکن را از اعتبار خارج کرده‌اند و با او قرارداد جدید دو ساله و برای هر فصل هفت میلیارد و برای مجموع دو فصل ۱۴ میلیارد منعقد کرده‌اند؛ اینکه این ادعا صحت داشته یا نداشته باشد را هنوز نمی‌دانیم، اما دلیلی نداشت مدیرعامل وقت استقلال با یک بازیکن ۳۳ ساله که قرارداد هم دارد در آن شرایط حساس قرارداد جدید ببندد. در استقلال بازیکنانی نظیر سیدحسین حسینی، عارف غلامی، وریا غفوری و... یک مدیر برنامه مشترک دارند.

در همان ایام روزبه چشمی در حالی قراردادش را با باشگاه بست که در آن یک بند قرار داده و با استناد به همان بند با استقلال از قطر به ایران برنگشت و برای مذاکره با چند تیم خارج از کشور است. چشمی با استقلال قرارداد مالی خوبی بسته که اگر در خارج از کشور پیشنهاد بهتری داشته باشد بدون مشکلی جدا می‌شود و اگر هم دلش نخواهد در خارج از کشور فوتبال بازی کند به تهران برمی‌گردد و به کارش در استقلال ادامه می‌دهد (!)

یکی از پروژه‌های در اولویت هیئت مدیره تجدید نظر در قرارداد پنج بازیکن است. طبق شنیده‌ها محمد دانشگر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری و عارف غلامی این پنج نفر هستند. درباره رقم قرارداد محمدرشید مظاهری و محمدحسین مرادمند نیز بحث‌هایی مطرح شده که باید دید چه سرانجامی خواهد داشت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر