کد خبر: 9272
A
پرسپولیس یکه و تنها در آسیا؛

ازبین 4تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، در حال حاضر تنها پرسپولیس شرایط کامل شرکت در این مسابقات را دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا تا 25دی فرصت دارند تا مدارک خود را برای ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا، در اختیار دپارتمان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال قرار دهند.

اما مشکلی که برای سه نماینده کشورمان وجود دارد، مدرک سرمربی آن هاست! سرمربیان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان باید دارای مدرک حرفه ای باشند که بالاتر از لایسنس Aآسیاست. از بین 4تیم ایرانی فقط پرسپولیس مشکلی بابت ارسال مدارک نخواهد داشت چرا که برانکوایوانکوویچ مدرک حرفه ای را دارد اما سه مربی دیگر فاقد این مدرک هستند و در این مدت کم باقی مانده به هیچ وجه امکان دریافت این مدرک نیست، مخصوصا اینکه پورموسوی، منصوریان و حسینی فاقد مدرک پیش نیاز برای شرکت در کلاس حرفه ای مربیگری هستند و به این ترتیب حتی اگر امروز هم کلاس حرفه ای برگزار شود، این سه نفر شرایط حضور در آن را نخواهند داشت!

با توجه به اینکه ارسال ناقص مدارک مورد نیاز باعث حذف یک تیم از این مسابقات خواهد شد، به نظر می رسد امسال فقط یک نماینده در این مسابقات خواهیم داشت، مگر اینکه در این زمان کم اتفاقات دیگری مانند استخدام یک مربی خارجی برای سه نماینده کشورمان بیفتد!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر