کد خبر: 9299
A

سرپرست تیم نوجوانان از قرعه کشی رقابت‌های جام‌جهانی کوچک روسیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین مرادی سرپرست تیم نوجوانان در خصوص تورنمنت بین المللی سن پترزبورگ اظهار داشت: این بازی‌ها با حضور تیم‌های روسیه، اسلواکی، یونان، آذربایجان، بلغارستان، هند، ایران، اسلوونی، تیم باشگاهی زنیت سن پترزبورگ، بلاروس، قزاقستان، استونی، لتونی، لیتوانی، مولداوی و تاجیکستان برگزار می‌شود.

وی درباره وضعیت بازیکنان تیم نوجوانان عنوان کرد: در ادامه روند آماده سازی، ملی‌پوشان روز گذشته در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم امید عقاب رفتند که این بازی با نتیجه یک - یک به پایان رسید و حسین نخودکار گل تیم نوجوانان را به ثمر رساند. همچنین بازیکنان از فردا ظهر به باشگاه‌های خود جهت برگزاری مسابقات لیگ نوجوانان برمی‌گردند و در نهایت اردوی پایانی پیش از اعزام به روسیه از روز یکشنبه 12 دی در کمپ تیم‌های ملی آغاز و شانزدهم دی به سن پترزبورگ محل برگزاری رقابت‌ها اعزام می‌شوند.

مردای ادامه داد: صبح امروز جلسه فنی با حضور فریدون معینی سرپرست کمیته جوانان، مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه و کادر فنی تیم نوجوانان در آکادمی ملی فوتبال برگزار و درخصوص حریفان ملی پوشان نوجوان در تورنمنت سن پترزبورگ بحث و تبادل نظر شد.

سرپرست تیم نوجوانان در پایان اظهار داشت: این مسابقات با حضور 16 تیم در چهار گروه انجام می شود که قرعه کشی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: تاجیکستان، یونان، بلغارستان و استونی
گروه B : لتونی، بلاروس، روسیه و هند
گروه C: لیتوانی، آذربایجان، اسلوواکی و قزاقستان
گروهD : ایران، زنیت سن پترزبورگ، اسلوونی، مولداوی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر