کد خبر: 9478
A

نایب رئیس فدراسیون فوتبال می گوید میزبانی مسابقات با وجود سختی ها و مشکلاتی که دارد، اما باعث رشد و توسعه فوتبال می‌شود و باید هماهنگی های مناسب برای افزایش میزبانی ها صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون صبح امروز در گردهمایی سالانه رؤسای هیئت های فوتبال سراسر کشور اظهار داشت: هماهنگی و اتحاد مناسبی که بین اعضای هیئت رئیسه وجود دارد بالاترین ارزش است و در سایه این اتحاد موفقیت های بزرگی برای فدراسیون فوتبال ایجاد شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: در مقایسه با کشورهای دیگر که حمایت ها و بودجه های زیاد در حوزه فوتبال دارند، ایران با وجود مشکلات و در سایه اتحاد موفقیت های بزرگ به دست آورده است.

کفاشیان با اشاره به اینکه دوره انتقالی سختی را گذرانده ایم، خاطر نشان کرد: فضای مناسبی در وزارت ورزش ایجاد شده که باید از این فضا به صورت مناسب استفاده شود، همچنین وزیر ورزش شخصا پیگیر حوزه فوتبال است که این اتفاق بسیار خوب است.

نایب رئیس فدراسیون افزود: در فصل جدید در حال بازسازی شرایط هستیم و برای میزبانی با وجود سختی ها و مشکلاتی که دارد، اما باعث رشد و توسعه فوتبال می‌شود و باید هماهنگی های مناسب برای افزایش میزبانی ها صورت گیرد. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر