کد خبر: 9595
A
رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین

الله کرمی گفت:تیراندازانی که بتوانند در فینال مسابقات آزاد رکورد کشور را ارتقا دهند به تیم ملی دعوت می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، رقیه اله کرمی بیان کرد:چهارمین مرحله از رقابت های آزاد تیراندازی در 7 ماده و  2 کلاس پزشکی برگزار شد و در پایان این رقابت نفرات برتر هر چهار مرحله به فینال این دوره دعوت می شوند.
 
وی ادامه داد: در مرحله فینال که بهمن ماه برگزار می شود به تیراندازانی که بتوانند رکورد ایران را ارتقا دهند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و به اردوی تیم ملی نیز دعوت می شوند.
 
اله کرمی افزود: هنوز نفرات برتر مراحل قبل مشخص نشده و به زودی اسامی تیراندازان برتر را برای حضور در مرحله فینال معرفی می کنیم.
 
وی تصریح کرد: مسابقات آزاد برای چهارمین سال پیاپی است که برگزار می شود و در پایان فینال به نفرات اول تا سوم هر ماده در کنار مدال و حکم قهرمانی، جوایز نقدی میز اهدا می شود.
 
اله کرمی در خصوص وضعیت تیم ملی گفت: در این هفته جلسه آسیب شناسی پارالمپیک ریو در فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور مسئولان مربوطه برگزار می شود تا بتوانیم برای بازی های پارآسیایی 2018 اندونزی با آمادگی بیشتری حاضر شویم.البته هنوز در خصوص کادرفنی تیم ملی تصمیم خاصی گرفته نشده و در ادامه با توجه خروجی جلسه کادرفنی و ملی پوشان را تعیین خواهیم کرد.
 
رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین در پایان خاطر نشان کرد: زمانی که IPC مسابقات جهانی 2017 را مشخص کند بر اساس اهمیت رقابت ها و با تصمیم مسئولان فدراسیون در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر