کد خبر: 9821
A
لیگ یونان نه پول دارد نه اعتبار!

مهدی طارمی قصد رفتن به لیگ یونان را ندارد و مصمم است تا پایان جام جهانی 2018 در پرسپولیس بماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در حالی که گفته می شد تیم آ.ا.ک یونان به دنبال جذب مهدی طارمی است، خبردار شدیم این نقل و انتقال به طور کامل منتفی است.

شاید ندانید اما مدیر برنامه های کریم انصاری فرد پس از آن که نتوانست این مهاجم ملی پوش را از تیم پانیونیوس به تیم مطرح یونانی ببرد، سراغ مهدی طارمی رفت.

گویا یک ایرانی مقیم امارات، که ارتباط خوبی با فوتبالیست های ایرانی دارد، زمینه آشنایی مهدی طارمی و مدیر برنامه های کریم انصاری فرد را فراهم ساخته است.

با این وجود مهاجم بوشهری پرسپولیس، که تجربه خوبی از سفر به ترکیه و عقد قرارداد با تیم ریزاسپور ندارد، تصمیم گرفته است به پیشنهاد حضور در لیگ یونان پاسخ منفی بدهد.

مهدی طارمی به تازگی گفتگوی تلفنی هم با مدیر برنامه های کریم انصاری فرد داشته و ضمن تشکر از او اعلام کرده با توجه به اینکه در لیگ یونان نه پول خوبی نصیبش می شود و نه چندان به اعتبارش افزوده می گردد، تا پایان جام جهانی 2018 روسیه برنامه ای برای لژیونر شدن ندارد!

آقای گل لیگ پانزدهم، که تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد، خوب می داند با بازی در جام جهانی 2018 روسیه می تواند توجه تیم های معتبرتری از اروپا را به خود جلب کند، بنابراین عجله ای برای لژیونر شدن ندارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر