کد خبر: 9833
A
این‌بار هم شوخی می‌کنند؟

بعد از انحلال تیم های ریشه داری مثل استقلال و ملوان در لیگ فوتبال بانوان حالا این لیگ بدون کمترین امکانات و با سخت ترین شرایط در حال پیگیری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، این یکی از صحنه‌های لیگ برتر فوتبال زنان ایران بوده؛ صحنه‌ای که تأیید می‌کند در فوتبال زنان، برانکارد هنوز تعریف نشده است. هفته‌های پیش وقتی عکس‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد یکی از بازیکنان مصدوم تیم زنان با چرخ‌دستی به بیرون از زمین برده می‌شد، مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای مدعی شد که این صحنه فقط شوخی دوستانه بین بازیکنان یک تیم بوده است. 

 

 

حالا یک بار دیگر معضل برانکارد و امکانات حداقلی فوتبال بانوان خود را در لیگ نشان داده است، صحنه هایی که هیچ کدام شبیه به شوخی نیستند. تیم های ریشه داری مثل استقلال و ملوان از لیگ کناره گیری کردند و ستاره های فوتبال بانوان یک به یک بدون تیم می شوند و آنهایی هم که هستند، از کمترین امکانات بهره نمی برند. به دستور کمیته پزشکی فدراسیون، در بازی‌هایی که آمبولانس کنار زمین نباشد، اجازه برگزاری بازی داده نمی‌شود و حالا در بازی های بانوان آمبولانس که در کنار زمین حضور ندارد هیچ، جا به جایی مصدومان با سخترین شرایط صورت می گیرد. این عکس مربوط به بازی تیم‌های آینده‌سازان نجف‌آباد و قشقایی شیراز است که با پیروزی یک بر صفر آینده‌سازان تمام شد.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر