کد خبر: 98446
A

سعید آذری مدیر عامل فولاد گفت: تا الان فدراسیون فوتبال یک هزار تومانی هم به ما نداده است. ۱۴ باشگاه لیگ برتری باید با ۲ باشگاه هماهنگ شوند. یک دربی می‌خواهند برگزار کنند کل لیگ را به‌هم زدند. ما با رقبای اصلی بیرون از خانه بازی می‌کنیم و از هر لحاظ به فولاد ضربه خورده است.

به گزارش دیده بان ایران؛  سعید آذری در خصوص برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای هفته‌های پیش‌روی لیگ برتر و برنامه بازی‌های فولاد خوزستان در سیمای یک منتقد ظاهر شد و به نکته‌های زیر اشاره کرد:

 

مدیرعامل فولاد گفت: واقعا نمی‌دانم معیار سازمان لیگ چیست. با این برنامه‌ریزی ما سه ۳ مسابقه خارج از خانه داریم. با این برنامه‌ریزی ما گاهی باید ۵ روز یک بار به میدان برویم، اما برای بازی با پرسپولیس ۸ روز فاصله داریم. انجام ۳ بازی خارج از خانه در زمستان عملا خلع سلاح کردن تیم‌ها است.

 

او در ادامه افزود: چرا ما باید سه بازی در این فصل خارج از خانه داشته باشیم؟ ما جور بی‌برنامگی فوتبال را می‌کشیم. وقتی هم نامه می‌زنیم یا اعتراضی می‌کنیم یا محروم می‌شویم یا می‌گویند تشویش اذهان عمومی کردید؛ چرا باید اینطور باشد؟ مگر ما مسئول عقب افتادن لیگ هستیم. باز هم حق تیم فولاد تضییع می‌شود. این چه وضعیتی است؟ من جواب کادرفنی و هواداران را چه بدهم؟ ما باید حداقل ۲۵ بازیکن را برای این بازی‌ها با خودمان ببریم، چه کسی هزینه‌های تیم ما را تامین می‌کند.

 

آذری گفت: تا الان فدراسیون فوتبال یک هزار تومانی هم به ما نداده است. ۱۴ باشگاه لیگ برتری باید با ۲ باشگاه هماهنگ شوند. یک دربی می‌خواهند برگزار کنند کل لیگ را به‌هم زدند. ما با رقبای اصلی بیرون از خانه بازی می‌کنیم و از هر لحاظ به فولاد ضربه خورده است. این نشان می‌دهد که کل لیگ باید با ۲ تیم هماهنگ شوند.

 

او در پایان گفت: اگر اینطور است کل لیگ را تعطیل کنند و مسابقات بین دو تیم برگزار شود. زمانی که من در ذوب‌آهن بودم ۳ روز یک بار بعد از لیگ قهرمانان آسیا باید به میدان می‌رفتیم، اما اکنون آنها باید شش روز یک بار بازی کنند. نمی‌توان کل فوتبال را فدای دو تیم کرد.

 
منبع: میزان

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر