کد خبر: 9893
A

سرپرست باشگاه پرسپولیس از سوی دوستانش ترغیب به رفتن می‌شود و اکنون بر سر دوراهی رفتن یا ماندن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،  مسئولان باشگاه پرسپولیس عصر روز گذشته (دوشنبه) نشست مهمی را در ساختمان این باشگاه برگزار کردند با این محوریت که آیا طاهری به کارش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد یا اینکه با توجه به قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل او فرصت را برای رفتن غنیمت بشمارد.

 طاهری با توجه به فرار رسیدن زمان بازنشستگی‌‌اش نمی‌تواند مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باشد و البته چون پرسپولیس به عنوان شرکت به ثبت رسیده، نمی‌تواند به عنوان سرپرست به کارش ادامه دهد و هم اکنون نیز حضورش به عنوان سرپرست غیرقانونی است. گفته شده وی نامه خداحافظی خود را به وزارت ورزش داده تا به نوعی دست وزیر ورزش را برای انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه پرسپولیس یا تمدید دوران سرپرستی وی باز بگذارد اما سلطانی‌فر روز گذشته از این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرد.

نزدیکان طاهری به وی پیشنهاد داده‌اند بهترین زمان برای خداحافظی از پرسپولیس همین مقطع است از این جهت که او تیم را به عنوان صدرنشین لیگ تحویل فرد دیگری می‌دهد و از طرفی جدایی چند بازیکن از تیم باعث شده روزهای سختی در فصل نقل‌وانتقالات در انتظار این باشگاه باشد. مورد دیگر بحث اسپانسر باشگاه پرسپولیس است که گویا با توجه به کاهش عضویت هواداران در سامانه تحت همکاری این باشگاه باعث شده این سامانه رقم کمتری را نسبت به فصل گذشته در اختیار این باشگاه قرار می‌دهد و این رقم حتی در آینده کمتر هم خواهد شد. از این‌رو اداره باشگاه پرسپولیس با شرایط موجود در آینده بسیار سخت خواهد بود.

به توصیه دوستان طاهری به وی، چنانچه وزیر ورزش با جدایی سرپرست باشگاه پرسپولیس موافقت کند او زمانی این باشگاه را تحویل مدیرعامل جدید می‌دهد که سرخپوشان قهرمان نیم فصل شده‌اند و به این خاطر او می‌تواند در آینده مدعی شود که کارنامه موفقیت‌آمیزی در این باشگاه داشته است.

در جلسه چند ساعته عصر روز دوشنبه مسئولان باشگاه پرسپولیس، صحبت‌های زیادی در مورد رفتن طاهری و یا ماندن او مطرح شد و سرپرست این باشگاه همچنان تردید دارد که در شرایط فعلی چه تصمیم بگیرد. آنچه مشخص است در این روز‌ها موضوع نقل‌وانتقالات در باشگاه پرسپولیس متوقف شده و طاهری سعی دارد زودتر تصمیم خود را در مورد آینده‌اش در این باشگاه بگیرد.

موضوع اصلی این است که در این روز‌های سخت (با توجه به مشکلات مالی و جدایی چند بازیکن شاخص پرسپولیس) فردی حاضر می‌شود جانشین طاهری شود یا اینکه وزیر ورزش خواهان ادامه کار سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر