کد خبر: 99025
A

مدیرعامل و عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت:وقتی فکری و تیمش در صدر جدول حضور دارند، یعنی قطعاً از تیم‌های دیگر بهتر بودند که جایگاهشان در رتبه اول است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علی فتح الله‌زاده در خصوص عملکرد تیم استقلال طی هفته‌های اخیر و انتقاداتی که به تیم محمود فکری وارد شده است، اظهار داشت: باید برای یک تیم مجموعه عوامل را در نظر بگیریم، مثلاً ۱۰ شاخص برای موفقیت یک تیم وجود دارد و باید ببینیم آیا این شاخص‌ها برای تیم استقلال انجام شده است یا خیر.

وی افزود: محمود فکری تیمی را تحویل گرفته که دچار نوسانات زیاد بوده، بازیکنان مهمش را مثل علی کریمی از دست داده و برخی نفرات مثل شیخ دیاباته هم تا الان تمام و کمال در اختیار او نبوده‌اند. به همه این مسائل حواشی مدیریت و تغییرات مدیرعامل را هم اضافه کنید تا ببینید فکری چه کار سختی داشته است. 

مدیرعامل و عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد:‌ وقتی تیم در صدر جدول حضور دارد، برخی رفتارها دیگر اسمش انتقاد نیست و کارهای مغرضانه است. افرادی که در این شرایط محمود فکری تنها را نقد می‌کنند، باید انصاف هم داشته باشند. 

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: من هم قبول می‌کنم استقلال در برخی بازی‌هایش خوب بازی نکرده، اما سؤال اینجاست کدام تیم خوب بازی می‌کند که برخی مدعی هستند استقلال بد بازی می‌کند. به جز نفت آبادان که چند بازی از آن تیم مشاهده کردم و پیشرفت داشته‌اند، بقیه تیم‌ها همه معمولی بازی می‌کنند. وقتی تیمی در صدر جدول حضور دارد و بحث اولتیماتوم و این شایعات مطرح می‌شود، یعنی خیلی‌ها دنبال بهانه هستند.

وی ادامه داد: به اعتقاد من محمود فکری باید کادرش را قوی کند و به همکارانش نیز اعتماد داشته باشد و از طرف دیگر، هواداران استقلال هم حداقل تا نیم‌فصل این مربی اجازه بدهند تا بدون حاشیه کارش را بکند. وقتی فکری و تیمش در صدر جدول حضور دارند، یعنی قطعاً از تیم‌های دیگر بهتر بودند که جایگاهشان در رتبه اول است. الان نایب‌قهرمان آسیا با وجود آنکه یکی دو بازی کمتر از استقلال دارد، در رده هفتم هشتم جدول است، پس چرا باید اینگونه از محمود فکری انتقاد شود. از نظر من عده‌ای با انتقادات مغرضانه می‌خواهند استقلال را پایین بکشند و این رفتارها اصلاً درست نیست. 

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در خصوص اینکه هواداران این تیم انتظار دارند آبی‌پوشان مثل زمان استراماچونی بازی کنند و حتی در مدت حضور مجیدی هم تقریباً همین فشارها وجود داشت، گفت: این قیاس کاملاً اشتباه است. حتی اگر از محمود فکری سؤال کنید کدام مربی در استقلال بهتر کار کرده است، او می‌گوید استراماچونی. متأسفانه با رفتارهای ناجوانمردانه‌ای این مربی را از استقلال گرفتند و نگذاشتند تیم ما نفس بکشد. آنهایی که اجازه ندادند استراماچونی در استقلال بماند، بدخواهان بودند و دیدید که خود من وقتی آمدم وعده کردم که این مربی برمی‌گردانم، اما وقتی نتوانستم این کار را انجام بدهم، کار را رها کردم. امیدوارم این قوانین من درآوردی هر چه سریع‌تر به پایان برسد و مربیان خارجی هم بتوانند به فوتبال کشور برگردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر