تماس با ما

 

معرفی پایگاه خبری و تحلیلی دیدبان ایران

 

پایگاه خبری و تحلیلی دید بان ایران به آدرس  (www.didbaniran.ir) در سال 1394 توسط جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان رسانه ایی مستقل آغاز به کار کرد. این پایگاه خبری بر اساس مشی اطلاع رسانی حرفه ای فعالیت می کند؛ تابع قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون مطبوعات کشور است.

 

پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران به شماره مجوز 79548  به صورت رسمی و قانونی مشغول به کار می باشد 

 

صاحب امتیاز : سعید سیف علی 
 
مدیرمسئول:  سعید سیف علی 
 
آدرس: تهران - میدان فردوسی - کوچه نیایی - پلاک 9-  طبقه اول واحد 1 

شماره تماس : 88931393
 
منشور فعالیت خبری دیده بان ایران

الف - دلیل فعالیت پایگاه خبری دید بان ایران

 

با توجه به اهمیت موضوع اطلاع رسانی، انتشار اخبار درست و تببین مشی اعتدال در فضای سیاسی کشور این پایگاه خبری آغاز به کار کرده است.

"دید بان ایران" یک پایگاه خبری مستقل و در جهت گیری های کلی سیاسی اعتدال گرا است و به هیچ عنوان به گروه های سیاسی و حزبی  وابسته نیست.

راهبرد  دیده بان ایران پرهیز از سیاست زدگی و اجتناب از سیاست گریزی است بنابراین، شرکت فعال در فضای سیاسی کشور در عین پایبندی به تفکیک حوزه ها از یکدیگر و حذر از قربانی کردن بخشی از مسائل جامعه در پای بخشی دیگر راهبرد دیده بان ایران است.

دیده بان ایران بنا به مسئولیت خبری خود تلاش می کند به مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه نگاه تحلیلی داشته باشد. بدین ترتیب از تمام علاقه مندان به خاک میهن دعوت می کند تا با این پایگاه خبری و تحلیلی همکاری کرده، دیدگاه ها و سوژه های خود را با همکاران دیده بان ایران در میان بگذارند. 

ب - حوزه فعالیت

1- اخبار سیاسی

2- اخبار اقتصادی

3- اخبار فرهنگی

4- اخبار اجتماعی

5-  اخبار ورزشی

6- اخبار سلامت  

7- انتشار نقدها و تحلیل های منصفانه از جریان های سیاسی 

شماره تماس:88931393