• ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۰:۳۴

  باید توجه داشت که در آن زمان آقای زنجانی صرفا مدیرعامل شرکت کوچک سورینت کیش را عهده دار بود و هنوز با برخی مقامات ارشد دولت وقت مرتبط و از رانت ویژه این ارتباطات بهره مند نشده و صرفا به عنوان مدیرعامل یک واحدتولید کننده فعال اقتصادی بخش تولید قابل شناسایی بود.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۰۹:۳۰

  سعید شرکوند؛ یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه ایجاد شغل پایدار نیاز به سرمایه‌گذاری دارد و افزایش یارانه‌های دهک پایین نیز الزاماتی می‌طلبد که بانک اطلاعاتی و تسهیلات آن در دسترس نیست، معتقد است در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداها در حالی که باید برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه دهند، صرفا به بیان آرمان‌ها می‌پردازند.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۰۸:۳۱
  گزارشی از اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

  عد از پایان مناظره دیروز کاربران شبکه‌های اجتماعی شباهت‌های بسیاری بین برخی از نامزد‌های این دوره و نامزد‌های دوره‌های گذشته انتخابات ریاست‌جمهوری پیدا کردند، این شباهت‌ها طیف وسیعی از رفتارها ازجمله لحن، شعارها، پوشش، اتهامات، نشان دادن مدرک و حتی آرایش مو را در بر می‌گرفت برنده مناظره دیروز چه کسی بود؟ چه کسی خوش درخشید؟ کسی راست گفت چه کسی دروغ؟ در اولین مناظره آنچه هویدا شد این بود: قالیباف که برای سومین بار کاندیدای انتخابات شده است، ضمن آن که به سئوالات اساسی برنامه پاسخ نداد، تلاش کرد با اتهامات مختلف روحانی را با چالش روبرو کند. این درحالی بود که جهانگیری نامزد اصلاح طلب انتخابات فراتر از حد انتظار ظاهر شد و توانست به او یادآور شود اتهاماتی که به دولت می‌زند بی‌اساس است

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۰۸:۲۴

  وزیر دولت یازدهم گفت: در طول سال‌های بعد از انقلاب بیشترین شغلی که ظرف یک سال در کشور ایجاد شد، حدود 700 هزار شغل است که آن هم مربوط می‌شود به زمانی که رشد اقتصادی کشور 6 تا 7 درصد بود.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۱۶:۵۲
  سازمان حمایت مصرف‌کنندگان اطلاعیه صادر کرد؛

  سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه‌ای نسبت به برخورد با گرانفروشی این محصول هشدار داد.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۸:۵۴

  مدیر مرکز نیروگاه های برق آبی کشور ثبت رکورد بالاترین ضریب آمادگی نیروگاه‌های برق‌آبی در پیک سال گذشته را از دستاوردهای دولت یازدهم دانست.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۴:۵۴

  موسسه مالی اعتباری کاسپین با دریافت مجوز از بانک مرکزی مشروط بر انحلال 8 تعاونی (فرشتگان، الزهراء مشهد، حسنات اصفهان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، بدرتوس مشهد، پیوند، امید جلین گرگان و عام کشاورزان مازندران) در تاریخ 27 اسفند 94 تأسیس شد.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۰۹:۳۴
  وزیر صنعت از دروغ های منتشر شده در رسانه ها انتقاد کرد:

  «برخی کارشان این شده که هرشب به دنبال پیداکردن یک کارخانه‌ تعطیل‌شده می‌گردند تا دستاوردهای دولت را زیر سوال ببرند که اگر بخواهیم مودبانه آنها را توصیف کنیم، این افراد بی‌انصافی می‌کنند». وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن بیان این مطلب ادامه داد: بعضی از این کارخانه‌ها ٧‌سال است که توقف تولید داشته‌اند یا این‌که بسیاری از این واحدهایی که به تعطیلی کشیده شده‌اند، عمر ٦٠ یا ٥٠ساله دارند و برای تجهیز خود اقدامی را انجام نداده‌اند، به‌عنوان نمونه می‌گویند؛ روغن ‌نباتی جهان تعطیل شده است اما ما خط تولید را نشان می‌دهیم، این بی‌انصافی است که خبر دروغ می‌گویند؛ یک عده مدام خبر تعطیلی واحدهای تولیدی را اعلام می‌کنند، درحالی ‌که در ١٠٠‌هزار واحد تولیدی تعطیلی واحدهای کهنه و قدیمی طبیعی است.به گفته او، کارخانه ارج ‌سال ٧٤ واگذار شد و سهامدار اصلی آن بانک ملی است. ما بارها به بانک گفتیم که این کارخانه را بفروشد و به دنبال بانکداری برود اما بانک قیمتی می‌گذاشت که اصلا کسی خریدار نبود

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۱:۳۹

  وزیر صنعت‌، معدن و تجارت ابراز امیدورای کرد که مردم با حضور فعال خودشان در انتخابات پیش‌رو نسبت به آینده کشور بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

 • ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۰۹:۴۹

  «در بخش قطعه‌سازی خودرو، 137 بنگاه کوچک و متوسط قطعه‌سازی در دولت گذشته تعطیل شدند. اما خوشبختانه با طرح‌های سال‌های اخیر، بخش زیادی از آنها از یک سال پیش به کار برگشته‌اند.»

جستجوی پیشرفته