• ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۵:۱۳

  با توجه به اجرایی شدن طرح ریجستری از روز گذشته و اعمال آن در بازار از امروز، تشخیص گوشی اصل و قاچاق از اهمیت بالایی برخوردار است که خریداران باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۴:۱۸

  کاهش آب رودخانه جراحی ناشی از سدسازی و برداشت غیرمجاز در مناطق بالادست حوزه مارون باعث شده آب به نخیلات شادگان نرسد. همچنین نخلیه پسابهای نیشکر و شوری تالاب و برگشت زهاب به نهرهای میان نخلستان ها، مزید برعلت، باعث خشک شدن برگ نخل و ریزش خرما و محصول آنها شده است . امسال 30 درصد نخیلات شادگان کم شده اند.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۳:۳۸
  معاون اول رئیس جمهور:

  معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر این که ایران به دنبال همکاری با اقتصاد دنیا است، اظهارکرد: همانطوری که رهبری فرمودند سیاست جمهوری اسلامی ایران همکاری با همه کشورها به استثنای رژیم غاصب صهیونیستی‌ که آنها را به رسمیت نمی‌شناسیم، است. بر این اساس آمریکایی‌ها خودشان را از همکاری اقتصادی با ایران محروم کردند.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۳:۰۱
  گرانی پشت گرانی

  گروه خودروسازی سایپا در حالی امروز با صدور بخشنامه‌ای قیمت چند محصول خود را گران کرد که حدود یک ماه پیش نیز محصولاتش را گران کرده بود.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۰۸:۵۹
  ایران چند برابر غول های صنعتی واحد تولیدی دارد اما میزان و کیفیت تولیداتش در بازار جهانی حرفی برای گفتن ندارد

  نا به اعلام اتاق ایران در صنعت خودرو، ما ۴۹ پروانه خودرو و ۳۲ پروانه در دست ساخت داریم، درمجموع ۸۱ واحد تولید خودرو در کشورمان وجود دارد. تعداد واحدهای صنعت خودرو در آلمان ۱۲، آمریکا ۲۹، فرانسه ۸، ژاپن ۱۱ و کره‌جنوبی ۵واحد است. گزارش انجمن جهانی خودروسازان نشان می‌دهد که آمریکا با ٢٩ شرکت خودروسازی و تولید ١٢‌میلیون و١٠٠‌هزار خودرو توانسته رتبه دوم جهان را به خود اختصاص دهد. ژاپن دیگر کشور پیشتاز در صنعت خودروسازی است که با ١١ واحد خودروسازی ‌سال ٢٠١٥ تولیداتش را از ٩‌میلیون و ٢٧٨‌هزار خودرو فراتر برد و بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داد. آلمان هم که واحدهای تولیدی‌اش حدود یک‌هفتم ایران است، تولیداتش حدود ٦ برابر خودروسازان ایران است.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۴:۴۰

  مسکن مهر که وزیر راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید آن را از عوامل جهش ۷۶۰ درصدی قیمت زمین می داند، نوعی برداشت گزینشی از طرح جامع مسکن در زمینه واگذاری حق بهره‌برداری از زمین بود.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۱

  دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل پرونده وتحت تعقیب قضائی گرفتن تعدادی از مسئولین و عوامل بانکی در استان کرمان خبر داد.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۲:۴۱

  امروز سکه تمام بهار آزادی مشابه روز گذشته با قیمت یک میلیون و ۲۶۹ هزار تومان در بازار به فروش رسید.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۲:۲۹

  در پنج روز کاری بورس تهران در این هفته شاخص صنعت و شاخص کل بیش از ۱۰۰۰ واحد رشد کردند، در این هفته بورس تهران برای پنجمین بار در سال شاهد ورود شرکت جدید بود.

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ ۱۲:۰۱

  قیمت‌های نفت روز پنج شنبه تحت تاثیر ادامه روند کاهش تولید اوپک، تنش‌ها در خاورمیانه و تولید کمتر آمریکا به دلیلی تعطیلی‌های ناشی از طوفان، ثابت بود.

جستجوی پیشرفته