کد خبر: 108005
A

نماینده جنجالی مجلس در حالی علی لاریجانی را به رابطی مخفی داشتن با انگلیسی ها متهم کرده است که پیشتر درباره او گفته بود: من آقای لاریجانی را یک فیلسوفِ سیاست‌ورزِ قدرت‌محور می‌دانم.

به گزارش دیده بان ایران؛ جواد کریمی قدوسی، نماینده عضو جبهه پایداری در مجلس یازدهم در توئیتی بعد از ثبت نام علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نوشت: شورای محترم نگهبان شما حافظ اسلامیت و استقلال این کشور دشمن زده و نفوذ زده هستید.
در جلسه کمیسیون امنیت مجلس دهم که صوت آن موجود است رئیس وقت کمیسیون به اعضاء اینگونه گزارش داد: در مجمع تشخیص مصلحت آیت الله یزدی با عتاب به آقای لاریجانی گفتند چرا با انگلیسی ها رابطه مخفی برقرار کرده اید لاریجانی تکذیب کرد ولی آیت الله یزدی سند این ارتباط را نشان دادند.

این درحالی است که کریمی قدوسی در گفت‌وگوی عیدانه با خبرگزاری خانه ملت (مجلس شورای اسلامی) که در ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ منتشر شده است در خصوص علی لاریجانی گفته:

بنده از دوره‌ی سپاه با آقای لاریجانی آشنا هستم. او جانشین رییس ستاد مشترک سپاه شد و من فرمانده‌ی سپاه استان سمنان بودم. روز نخستی که کار را شروع کرد، حدود ۲۰ ، ۳۰ کارتابل از نامه‌های مانده‌ی رئیس ستاد مشترک را جلوی آقای لاریجانی گذاشتند. او تا صبح چای خورد و نامه‌ها را پاراف می‌کرد. صبح که ما این‌ها را ورق زدیم دیدیم مانند کسی است که بیست سال در سپاه کار می‌کند. همان‌جا من به هوش و توانایی او پی بردم. تا اینکه در مجلس هشتم او از قم و من از مشهد نماینده شدیم.

من آقای لاریجانی را یک فیلسوفِ سیاست‌ورزِ قدرت‌محور می‌دانم.

سئوالی که در این بین برای افکار عمومی ایجاد می شود این است که چگونه وقتی لاریحانی در روزهای پایانی مجلس دهم بود کریمی قدوسی او را فیلسوف سیاست‌ورز قدرت‌ محور می دانست اما اکنون در آستانه انتخابات و رقابت با هم حزبی اش او را نفوذی!

منبع: مدارا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر