کد خبر: 114274
A

علیرضابیگی گفت: اصل و اساس کار اسرائیل بر ترور و نفوذ بنا شده و اسرائیل و مقامات این رژیم خود به خوبی می‌دانند که توان رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

به گزارش دیده بان ایران، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل متکی به آمریکاست و اگرچه سعی دارد خود را یک بازیگر مستقل معرفی کند اما بدون اجازه آمریکا دست به اقدامی نمی‌زند.

وی افزود: از سوی دیگر پایه و اساس کار اسرائیل بر ترور و نفوذ بنا شده و این رژیم ماهیتا یک رژیم تروریستی است و برنامه‌ای برای رویارویی نظامی و عملیات نظامی ندارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صهیونیست‌ها و به ویژه مقامات این رژیم به خوبی می‌دانند که به هیچ وجه توانایی برای رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند و اگر هم اقدامی علیه کشور ما داشته‌اند، عملیات تروریستی بوده است.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها به هیچ وجه توانایی مقابله با جمهوری اسلامی ایران را نداشته‌، ندارند و نخواهند داشت و اگر هم دست از پا خطا کنند و بخواهند اقدامی نظامی علیه ما داشته باشند، با پاسخ کوبنده‌ جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهند شد.

وی افزود: همان طور که سردار حاجی زاده گفته‌اند؛ ما از توان نظامی بالایی برخورداریم و اراده استفاده از این توان نظامی را نیز داریم./ فارس

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر