کد خبر: 117663
A

دبیرخانه محتوای حرفه‌ای «ساترا»(سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر)پیرامون حواشی قسمت تازه برنامه«پیشگو»با حضور الناز حبیبی توضیحاتی را ارائه نمود. در این بیانیه آمده است که ساترا با توجه به اصرار عوامل تولید به انتشار با همین شیوه فعلی و با رویکرد جلوگیری تحمیل ضرر به بخش‌خصوصی، با مسئولیت شخص تهیه کننده و رسانه نماوا با انتشار این قسمت -علیرغم کیفیت نامناسب - موافقت کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ به دنبال انتقادات بیست و چهار ساعت گذشته از نحوه انتشار و پخش برنامه «پیشگو» با حضور الناز حبیبی، ساترا این نحوه پخش را بنا به «ملاحظات تصویری» دانست و دلیل انتشار آن را اصرار سازندگان برنامه عنوان کرد.

دبیرخانه محتوای حرفه‌ای «ساترا»(سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر)پیرامون حواشی قسمت تازه برنامه«پیشگو»با حضور الناز حبیبی توضیحاتی را ارائه نمود.

در این بیانیه آمده است:

تهیه کننده محترم برنامه با علم به نکات و ملاحظات تصویری،این قسمت را قبلا ضبط کرده بود.

پس از ارزیابی توسط کارگزار، به دلیل نوع اصلاحات و راهکار عوامل تولید، به احترام مخاطب تصمیم بر عدم انتشار این برنامه بود.

ساترا با توجه به اصرار عوامل تولید به انتشار با همین شیوه فعلی و با رویکرد جلوگیری تحمیل ضرر به بخش‌خصوصی، با مسئولیت شخص تهیه کننده و رسانه نماوا با انتشار این قسمت -علیرغم کیفیت نامناسب - موافقت کرد.

ساترا ضمن ارج نهادن به فعالیت های هنری سرکار خانم الناز حبیبی؛ حواشی ایجاد شده را محصول اقدامات بدون ملاحظه و اصرار بر انتشار اثر با هر کیفیتی می داند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر