کد خبر: 160504
A

فیلم های رابطه جنسی یک مرد با زن شوهر دار کار را به دادگاه کشاند

به دنبال شکایت یک مرد جوان از همسرش به دلیل ارتباط پنهانی با یک مرد متاهل و تهیه فیلم سیاه از این ارتباط، شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران به این موضوع پرداخت

فیلم های رابطه جنسی یک مرد با زن شوهر دار کار را به دادگاه کشاند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ اوایل فروردین ماه امسال مرد جوانی به پلیس آگاهی رفت و از همسرش و یک مرد غریبه شکایت کرد.

وی گفت: من و همسرم 5 سال است که با هم ازدواج کرده‌ایم. اما مدام با هم اختلاف داریم و طی دو هفته گذشته اختلاف‌های ما با هم بیشتر شد و من متوجه رفتارهای مشکوک همسرم شدم و او را زیر نظر گرفتم تا اینکه چند روز قبل پی بردم همسرم با یکی از بستگانم که او نیز متأهل و صاحب یک فرزند است رابطه پنهانی دارد.من حتی در گوشی موبایل همسرم عکس‌های آنها را دیدم و حالا از آنها شاکی هستم.

با این شکایت زن و مرد مورد نظر بازداشت شدند. آنها که منکر رابطه پنهانی بودند در مسیر تحقیقات به رابطه سیاه اعتراف کردند و پلیس در بازبینی فیلم‌های ذخیره شده در گوشی موبایل آنها اسنادی را مبنی بر رابطه پنهانی کشف کرد.

بدین ترتیب، زن و مرد جوان در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.در ابتدای جلسه شوهر زن گفت: قبول دارم با همسرم اختلاف داشتم اما هرگز فکر نمی‌کردم او به من خیانت کند.من وقتی فیلم‌های گوشی موبایل همسرم را بررسی کردم متوجه شدم همسرم از 2 سال قبل با این مرد رابطه پنهانی دارد.او حتی برای همسرم جشن تولد گرفته و با هم عکس‌های خصوصی گرفته بودند. من برای هر دوی آنها اشد مجازات می‌خواهم.

سپس زن در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من از همان ابتدای ازدواج با همسرم اختلاف دارم.ما هیچ رابطه‌ای با هم نداشتیم و من و همسرم به فکر طلاق بودیم.به همین خاطر با این مرد تلفنی صحبت و با او درد دل می‌کردم.

در این میان شوهر زن نیز برخاست و گفت: قبول دارم در این مدت هیچ رابطه‌ای با همسرم نداشتم اما هرگز فکر نمی‌کردم او به من خیانت کند.

سپس مرد خیانتکار که همسر و فرزند دارد در جایگاه متهم ایستاد و با دیدن عکس و فیلم‌های سیاه ذخیره شده در گوشی موبایلش به رابطه پنهانی با زن جوان اعتراف کرد.

همسر وی که در دادگاه حاضر بود گفت:همسرم با من رابطه خوبی داشت و من اصلاً فکر نمی‌کردم با کسی رابطه پنهانی داشته باشد.من هم برای او اشد مجازات می‌خواهم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک‌ موجود در پرونده مرد متأهل را به خاطر زنای محصنه به اعدام محکوم کردند.

اما زن جوان به ۱۰۰ ضربه شلاق و همچنین مجازات تکمیلی بدل از حبس محکوم شد.قضات دادگاه زن جوان را محکوم کردند به مدت یک سال پنجشنبه و جمعه‌ها در بخش نظافت یک بیمارستان کار کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر