کد خبر: 160752
A

کشف جسد مرد جوان روی پشت بام همسایه/ او را برق گرفت و به چندمتر دورتر پرتاب کرد

شامگاه جمعه ۶ مرداد، اهالی ساختمانی در منطقه تهرانپارس، متوجه صدای مهیبی در پشت بام خانه شان شدند. بدنبال صدا، همسایه ها راهی پشت بام شده و با جسد مرد جوانی مواجه شدند.

کشف جسد مرد جوان روی پشت بام همسایه/ او را برق گرفت و به چندمتر دورتر پرتاب کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شامگاه جمعه ۶ مرداد، اهالی ساختمانی در منطقه تهرانپارس، متوجه صدای مهیبی در پشت بام خانه شان شدند. بدنبال صدا، همسایه ها راهی پشت بام شده و با جسد مرد جوانی مواجه شدند.

با حضور تیم جنایی در محل و تحقیقات اولیه، هویت مرد 30 ساله به نام یاشار شناسایی و مشخص شد وی از ساکنان ساختمان کناری است. بررسی‌ها حکایت از آن داشت که او شب حادثه تنها بوده و خانواده‌اش به میهمانی رفته بودند.

متخصصان پزشکی قانونی در معاینات اولیه از جسد اعلام کردند که آثار ضرب و جرحی روی بدن او دیده نمی‌شود و از طرفی مرد جوان دچار برق گرفتگی شده است.

این در حالی بود که باز ماندن درهای کولر روی پشت بام خانه یاشار و وسایل و تجهیزات تعمیر کولر که در کنار آن به چشم می‌خورد این فرضیه را مطرح کرد که مرد جوان برای تعمیر کولر به پشت بام آمده اما دچار برق گرفتگی شده و شدت برق گرفتگی به حدی بوده که او را به پشت بام خانه همسایه پرتاب کرده است.

بدین ترتیب با این احتمال جسد به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات بیشتر ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر