کد خبر: 162045
A

درگیری موبایل‌قاپ ۱۹ ساله با ماموران پلیس برای فرار از دستگیری

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت یک موبایل‌قاپ ۱۹ ساله که در جریان دستگیری به ماموران پلیس حمله‌ور شده بود، خبر داد.

درگیری موبایل‌قاپ ۱۹ ساله با ماموران پلیس برای فرار از دستگیری

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ سردار محمد معظمی گودرزی در این‌باره گفت: در تاریخ بیست و دوم مردادماه امسال ماموران عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی درحال گشت‌زنی در محدوده خیابان صفری تهران بودند که به یک دستگاه موتورسیکلت تکرو با پلاک مخدوش، مشکوک شده و رفتار موتورسوار را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار دادند. دقایقی بعد راکب موتورسیکلت به سرعت به سمت زنی که در آن‌سوی خیابان درحال استفاده از تلفن همراه خود بود رفته و پس از قاپیدن گوشی تلفن همراه وی، از محل متواری شد.

وی با بیان اینکه ماموران بلافاصله برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند، گفت: همزمان با آغاز عملیات تعقیب و گریز میان متهم و ماموران گشت انتظامی، مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی نیز اعلام شده و طرح مهار به اجرا درآمد. دقایقی بعد نیز ماموران موفق به متوقف کردن موتور سیکلت شدند.  

معظمی گودرزی با بیان اینکه متهم پس از توقف موتورسیکلتش، به سمت ماموران حمله‌ور شد، گفت: این فرد به سمت ماموران حمله کرد تا شاید بتواند فرار کند، اما با آمادگی بالای ماموران این فرد زمینگیر و دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بررسی‌های بیشتر از متهم دو دستگاه تلفن همراهی که در همان روز سرقت کرده بود، کشف و ضبط شد، گفت:‌ در ادامه متهم به مقر انتظامی منتقل شده و سوابقش مورد بررسی قرار گرفت که بررسی سوابق نشان داد این فرد دارای سوابق متعدد در امر سرقت است.  

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم که ۱۹ سال سن داشت، اظهارکرد: متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر گوشی‌قاپی و ارتکاب ۲۲ فقره سرقت با همین روش اعتراف کرد.

معظمی گودرزی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات ماموران برای یافتن دیگر مالباختگان جرائم ارتکابی احتمالی ازسوی متهم در جریان است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر