کد خبر: 162583
A

کشف ۸۸۰ کیلو موادغذایی فاسد از یک انبار در تویسرکان

روز یکشنبه، ۲۹ مردادماه جاری تیم بازرسی بهداشت محیط مرکز بهداشت تویسرکان به اتفاق بازرسان اداره تعزیرات و اداره صمت در قالب گشت مشترک ۸۸۰ کیلوگرم موادغذایی فاسد را از یک انبار کشف و ضبط کردند.

کشف ۸۸۰ کیلو موادغذایی فاسد از یک انبار در تویسرکان

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت تویسرکان در این باره گفت: مطابق برنامه تدوین شده و به دنبال بازدید مستمر کارشناسان بهداشت مرکز بهداشت تویسرکان و همکاری دستگاه‌های همکار بیش از ۸۸۰ کیلوگرم موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته از یک انبار در شهرستان تویسرکان کشف شد.

احمد قلخانباز اظهار کرد: مأموران مرکز بهداشت تویسرکان حین گشت مشترک کنترل و نظارت بر فرآورده‌های موادغذایی از مغازه‌های سطح شهر تویسرکان با یک انبار مواجه شدند که موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته در آن وجود داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تویسرکان، وی تصریح کرد: این بزرگترین محموله موادغذایی پروتئینی فاسد شدنی کشف شده در تویسرکان است.

قلخانباز بیان کرد: در بازدید از این انبار، موادغذایی فاسد که نزدیک یک‌سال از تاریخ انقضای آنها گذشته بود، از انبار خارج و برای طی کردن مراحل قضایی و معدوم کردن محموله به انبار مرکز بهداشت شهرستان منتقل و فرد متخلف نیز پس از تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه مواد کشف شده شامل سوسیس، کالباس، همبرگر، گوشت منجمد گوسفندی و پنیر پیتزا است، به شهروندان توصیه کرد: در هنگام خرید به تاریخ انقضاء و تولید مواد دقت کنند و در صورت مشاهده هرگونه موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته به واحد رسیدگی به شکایات مردمی واقع در میدان کتاب، ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۹۰ شکایت خود را در میان بگذارند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر