کد خبر: 163041
A

کشف لندکروز ۱۲۰ میلیاردی قاچاق از پارکینگی در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از توقیف یک دستگاه لندکروز قاچاق ۱۲۰ میلیارد ریالی در پایتخت خبرداد.

کشف لندکروز ۱۲۰ میلیاردی قاچاق از پارکینگی در تهران

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در راستای مبارزه با قاچاق کالا با انجام اقدامات اطلاعاتی از محل نگهداری یک دستگاه خودرو خارجی در یک پارکینگ عمومی در یک مجتمع ورزشی مطلع شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات اولیه از صحت گزارش دریافتی اطمینان حاصل کردند، گفت: درپی این اقدام هماهنگی با مقام قضایی انجام شده و ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران به  محل نگهداری این خودرو اعزام شده و  یک دستگاه خودروی شاسی بلند تویوتا لندکروز را که فاقد مجوزهای قانونی بود، کشف کردند.

بهرامی با بیان اینکه در این عملیات پلیسی مالک خودرو نیز شناسایی و دستگیر شد، گفت:  با دستور قضائی خودروی قاچاق کشف شده میز به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران تحویل داده شد. همچنین متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ درباره ارزش ریالی خودروی کشف شده نیز گفت:‌ کارشناسان ارزش خودروی لندکروز توقیفی را ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر