کد خبر: 163122
A

دانشکده پشت استاد ایستاد؛ شریفی زارچی باید بماند

دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که با اخراج دکتر شریفی زارچی مخالف است.

دانشکده پشت استاد ایستاد؛ شریفی زارچی باید بماند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که با اخراج دکتر شریفی زارچی مخالف است. 

دکتر حمید ضرابی‌زاده، رئیس دانشکده مهندسی کامپیوتر در ایمیلی که برای استادان دانشگاه فرستاده، اعلام کرده که این دانشکده علاقه‌مند است تا به همکاری خود با دکتر  علی شریفی زارچی ادامه دهد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ در متن ایمیل آمده است:

پیرو برخی نکات مطرح‌شده، به استحضار می‌رساند دانشکده مهندسی کامپیوتر همواره علاقمند به ادامه فعالیت و حضور همکار توانمند و دلسوز، جناب آقای دکتر شریفی زارچی بوده و به‌طور ویژه گروه بیوانفورماتیک و هوش مصنوعی دانشکده به دانش و تخصص ایشان نیاز جدی دارد. 

در این راستا، کارگروه علمی جذب دانشکده هفته گذشته در پی دریافت فرم‌های ترفیع ایشان، موافقت خود را با تمدید قرار ایشان به هیأت اجرایی جذب دانشگاه اعلام نموده است و امروز نیز طی نامه‌ای رسمی به دبیر محترم هیأت اجرایی جذب دانشگاه خواستار تجدید نظر در رأی صادره شده است. 

امید است با درایت اساتید بزرگوار در هیأت محترم اجرایی جذب و ریاست محترم دانشگاه، ضمن توقف اجرای رای صادره، فرصتی برای بازنگری و تکمیل فرایند تمدید قرارداد ایشان فراهم شود.

این موضع مهم دانشگاه در حمایت از استاد منتقد در حالی مطرح می‌شود که حمایت دانشجویان از استاد خود نیز اوج گرفته و تعداد امضاهای کارزار اعتراض به اخراج شریفی زارچی از شب گذشته دوبرابر شده و به حدود شش هزار امضا رسیده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر