کد خبر: 164183
A

کشف ۲۰۳ گوشی هوشمند سرقتی در مرز دوغارون

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان کرد: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان در مرزهای استان، مرزبانان هنگ مرزی تایباد حین کنترل و بازرسی خودروها در پست کنترل و مراقبت مرزی ۱۷ شهریور ، موفق به کشف ۲۰۳ دستگاه تلفن هوشمند سرقتی از یک‌دستگاه خودروی تریلی شدند.

کشف ۲۰۳ گوشی هوشمند سرقتی در مرز دوغارون

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛سردار مجید شجاع با بیان اینکه کارشناسان ارزش گوشی‌های تلفن هوشمند سرقتی  را ۱۶ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این ارتباط مرزبانان ضمن توقیف خودروی مربوطه، متهم را به همراه گوشی‌های مکشوفه تحویل مراجع ذی الصلاح دادند.

وی خاطرنشان کرد: گوشی‌های سرقتی تحویل اداره آگاهی می‌شود و پس از ثبت در سامانه مربوطه تحویل صاحبان اصلی آن خواهد شد.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با قدردانی از تلاش‌های مرزبانان در راستای جلوگیری از سرقت و قاچاق اموال هموطنان اذعان کرد: مرزبانان استان همواره در راستای مقابله با قاچاقچیان تلاش می‌کنند، لذا به هموطنان توصیه می‌شود در حین استفاده از تلفن همراه مراقبت‌های لازم را داشته باشند.

کشف مواد مخدر و گوشی قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

 فرمانده مرزبانی خراسان رضوی هم چنین گفت: مرزبانان این فرماندهی موفق شدند طی عملیات‌های جداگانه مقادیری موادمخدر و گوشی قاچاق را کشف و ضبط کنند.

وی اظهار کرد: مرزبانان در یک عملیات با اشرافیت اطلاعاتی به خودروی سواری که قصد انتقال موادمخدر از استان‌های جنوبی کشور به خراسان رضوی را داشت مشکوک شده و در بازرسی خودروی فوق مقدار ۷۱ کیلو گرم موادمخدر از نوع تریاک و حشیش را که به طرز ماهرانه جاساز شده بود کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری مرزبانی خراسان رضوی، شجاع افزود: هم چنین مرزبانان استان در عملیاتی دیگر موفق شدند مقدار ۶۲۰ لیتر پیش‌ساز موادمخدر که در قالب ۳۱ گالن ۲۰ لیتری بود را از یک دستگاه خودرو کشف و ضمن توقیف خودر، راننده خودرو را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر