کد خبر: 164301
A

بارش باران و رگبار شدید در ۴ استان؛ هلال‌احمر اعلام آماده‌باش کرد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در چهار استان کشور، از آماده‌باش امدادگران در این استان‌ها خبر داد.

بارش باران و رگبار شدید در ۴ استان؛ هلال‌احمر اعلام آماده‌باش کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمودی،رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر  با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی گفت: طبق این هشدار سطح نارنجی، احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد، در روز یک شنبه (۲۶ شهریورماه) در شمال گیلان و روز دوشنبه (۲۷ شهریورماه) درشمال شرق آذربایجان شرقی، شمال اردبیل و گیلان پیش بینی می‌شود.

وی همچنین درباره مخاطرات ناشی از وضعیت آب‌وهوایی روز سه شنبه (۲۸ شهریورماه) گفت: روز سه شنبه احتمال بارش‌های رگباری و وزش باد در گیلان و غرب مازندران پیش‌بینی شده است بنابراین از مردم تقاضا می‌شود از حرکت در مسیل‌های این مناطق خودداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر وی تاکید کرد: در پی هشدار هواشناسی امدادگران در چهار استان کشور، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند بنابراین هموطنان از حضور در کنار جویبارها، کانال‌های فاضلاب، تنگه‌ها و... که به ظاهر آرام‌ هستد خودداری کنند.

بارش باران و رگبار شدید در این چهار استان؛ هلال‌احمر اعلام آماده‌باش کرد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر