کد خبر: 168722
A

نماینده لنگرود در مجلس: نکات ایمنی در کمپ های ترک اعتیاد رعایت نمی‌شود

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمپ ترک اعتیاد در لنگرود بسیار ساده و آسان دچار حریق شد، گفت: این حوادث به دنبال عدم رعایت آیین‌نامه تاسیس این درمانگاه‌ها و شرایط خاصی که برای آنها پیش‌بینی شده است در جامعه تکرار می‌شود.

نماینده لنگرود در مجلس: نکات ایمنی در کمپ های ترک اعتیاد رعایت نمی‌شود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ پرویز محمدنژاد در اخطاری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز در لنگرود عزای عمومی اعلام شده است چرا که یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد دچار آتش سوزی شد و ۳۲ نفر از جوانان بی‌گناه که به هر طریقی در دام اعتیاد گرفتار شده بودند و برای زندگی بهتر به اینجا مراجعه کرده بودند فوت کردند. ۱۷ نفر نیز دچار حادثه سوختگی شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه در آیین نامه تاسیس درمانگاه‌ها و این مراکز، شرایط خاصی برای این ساختمان‌ها تعریف شده است، اظهار کرد: رعایت نکات ایمنی و امکانات پزشکی از الزامات و پروتکل‌هایی است که باید رعایت شود. متاسفانه خیلی از این ضوابط رعایت نشده و حفاظتی بر این اماکن وجود ندارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیار ساده و آسان این مرکز کمپ ترک اعتیاد دچار حریق شد و ۳۲ نفر از جوانان بی‌گناه از بین ما رفتند و خانواده این عزیزان از اقشار بسیار ضعیف جامعه هستند. دوستان و بازرسان از تهران و استان آمدند و وزیر کشور نیز حضور پیدا کرد اما دورنمای تصمیم‌گیری‌ها چندان امیدوارکننده نیست و لازم است اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع این حوادث صورت گیرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر