کد خبر: 169349
A

آلودگی هوا تمامی مقاطع تحصیلی مدارس اصفهان و ۸ شهرستان را به تعطیلی کشاند‌

 کلاس‌های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس در مناطق شش‌گانه شهر اصفهان و نواحی و مناطق آموزش وپرورش خمینی‌شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار در روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه تعطیل شد.

آلودگی هوا تمامی مقاطع تحصیلی مدارس اصفهان و ۸ شهرستان را به تعطیلی کشاند‌

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ کلاس‌های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس در مناطق شش‌گانه شهر اصفهان و نواحی و مناطق آموزش وپرورش خمینی‌شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار در روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه تعطیل شد.

با تصویب کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، کلاس های درسی درتمامی مقاطع تحصیلی مدارس در مناطق شش گانه شهر اصفهان و نواحی و مناطق آموزش وپرورش خمینی شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار در روز یکشنبه 21 آبان ماه تعطیل خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: شهروندان از انجام فعالیت های ورزشی در فضاهای باز و حضور در هسته های مرکزی و پرترافیک شهرها اجتناب نموده و همچنین گروه های آسیب پذیر توصیه های بهداشتی را رعایت نمایند.

‌شیشه‌فروش افزود: مطابق با تصمیم این کمیته، ایستگاه های سلامت با هدف اطلاع رسانی، آموزش و ارائه خدمات مرتبط، در میادین بزرگ و پرترافیک شهرها توسط دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر استان استقرار خواهند یافت.

‌مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از شهروندان خواست تا ضمن پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی و سفرهای غیرضروری، از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده و رانندگان نیز در هنگام سوختگیری در جایگاه ها نسبت به جلوگیری از سرریز شدن بنزین وسایط نقلیه اقدام نمایند.‌‌

وی اضافه کرد: کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار به صورت مستمر در استانداری اصفهان فعال است و با جمع بندی گزارش های زیست محیطی، پیش بینی های جوی و بهداشت و سلامت، متناسب با شرایط برای روزهای آینده تصمیم خواهد گرفت و بر اجرای دقیق مصوبات نیز نظارت خواهد کرد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر