کد خبر: 172026
A

حمله با چاقو به یک رزیدنت بیمارستان تبریز

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: یکی از پزشکان (رزیدنت) بیمارستان شهدای تبریز با چاقو و به علت خصومت شخصی مورد حمله قرار گرفت.

حمله با چاقو به یک رزیدنت بیمارستان تبریز

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛امیر عزیزی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: یکی از پزشکان (رزیدنت) بیمارستان شهدای تبریز با چاقو توسط مرد جوان به علت خصومت شخصی مورد حمله قرار گرفت و در بیمارستان امام رضا (ع) بستری شد.

وی افزود: حال عمومی مضروب خوب بوده و به زودی مرخص می‌شود.

وی یادآور شد: در فضای مجازی این ماجرا حمله همراه یک بیمار به پزشک بیمارستان شهدا ذکر شده که کذب است و همان طور که اشاره شد ضارب با انگیزه شخصی از بیرون بیمارستان وارد شده بود.

 فرمانده انتظامی شهرستان تبریز نیز گفت: برابر اعلام فوریت‌های پلیسی مبنی بر مجروح شدن یکی پزشک توسط یک فرد در یکی از بیمارستان‌های شهر تبریز ماموران کلانتری ۲۰ پرواز بلافاصله به محل اعزام شدند.

سرهنگ یداله جهان آرا ادامه داد: ماموران بلافاصله پس از حضور در محل متوجه می‌شوند یکی از پزشکان بیمارستان توسط یک نفر به ضرب چاقو زخمی و توسط کادر بیمارستان تحت مداواست.

وی در ادامه افزود: ماموران انتظامی بلافاصله ضارب را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

وی علت این نزاع و ضرب و جرح را خصومت شخصی بین ضارب و پزشک دانست افزود؛ ضارب پس از تشکیل پرونده قضایی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز همچنین از شهروندان خواست؛ در صورت اختلاف و بروز مشکل در هر حادثه‌ای باید از طریق مبادی قانون رسیدگی و پیگیری شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر