کد خبر: 172184
A

امیرعبداللهیان: دفاع آمریکا از حقوق بشر و‌ زنان، دروغی بیش نیست

وزیر امور خارجه در واکنش به حمایت آمریکا از اسرائیل نوشت: بار دیگر ثابت می‌کند که دفاع از حقوق بشر و‌ زنان از سوی دولتمردان آمریکا، دروغی بیش نیست.

 امیرعبداللهیان: دفاع آمریکا از حقوق بشر و‌ زنان، دروغی بیش نیست

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حسین امیرعبداللهیان، در واکنش به حمایت  آمریکا از اسرائیل در جنایت علیه غزه در صفحه شخصی خود نوشت: استمرار کشتار هزاران غیرنظامی به ویژه از میان زنان و کودکان در غزه و کرانه باختری در سایه حمایت آشکار آمریکا به‌واسطه وتوی قطعنامه توقف جنگ علیه غیرنظامیان فلسطینی، بار دیگر ثابت می‌کند که دفاع از حقوق بشر و‌ زنان از سوی دولتمردان آمریکا، دروغی بیش نیست.

 جنگنده‌های رژیم اسرائیل بامداد دوشنبه، شصت و ششمین روز حمله به نوار غزه، مناطقی از جمله شهر خان‌یونس و شمال را هدف حملات هوایی خود قرار دادند.

در شمال غزه، درگیری‌های بسیار شدیدی بین مقاومت فلسطین و ارتش متجاوز رژیم اسرائیل شروع شده و برای ساعاتی این درگیری ادامه داشته است.

همزمان به اعلام احتمال برگزاری جلسه رأی گیری برای توقف جنگ علیه غزه در مجمع عمومی، مناطقی در جهان مانند کانادا، ایرلند و آمریکا شاهد تظاهرات ضد جنگ و ضد صهیونیستی بوده است.

رسانه‌های فلسطینی بامداد امروز دوشنبه گزارش دادند که در بمباران منطقه‌ای مسکونی در اردوگاه المغازی واقع در مرکز نوار غزه که آوارگان جنگ اخیر در آن پناه گرفته بودند، 22 نفر شهید شده‌اند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر