کد خبر: 173626
A

بازداشت ۴ توزیع‌کننده روانگردان در پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری چهار نفر قاچاقچی موادمخدر با ۱۳ کیلوگرم روانگردان در جنوب غرب پایتخت خبر داد.

بازداشت ۴ توزیع‌کننده روانگردان در پایتخت

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت:‌ در راستای مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ چهار نفر از قاچاقچیان مواد مخدر مورد رصد و  شناسایی قرار گرفته و پرونده‌ای در این خصوص در معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تشکیل شد.

وی با بیان اینکه بررسی و تحقیق پیرامون جزییات این پرونده در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت، گفت: با پیگیری و تحقیقات میدانی ماموران پلیس و اقدامات پیچیده اطلاعاتی و چگونگی عملکرد مظنونین پرونده، صحت گزارش دریافتی برای پلیس محرز شد. در ادامه نیز محل اختفا و نگهداری مواد مخدر در مناطق جنوب غربی پایتخت شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوز گفت: ماموران سرانجام پس از اخذ مجوز عصر روز گذشته به محل اختفا متهمان مراجعه و در اقدامی ضربتی موفق شدند هر چهار متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند. همچنین مخفیگاه این افراد نیز مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن مقدار ۱۳ کیلوگرم انواع مواد روانگردان را که در بسته‌بندی‌های مختلف و به طرز ماهرانه‌ای در نقاط مختلف خانه جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

باباپور با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: متهمان در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز برای آنان پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر