کد خبر: 173675
A

گروگان‌گیری در جنوب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ری از آزادی گروگان ۲۵ ساله از دست گروگان‌گیر خبر داد.

گروگان‌گیری در جنوب تهران

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛امروز سه شنبه ۵ دی ماه ۱۴۰۲ فرمانده انتظامی شهرستان ری سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: با تلاش ماموران کلانتری باقرشهر در یک عملیات غافلگیرانه در کمتر از ۵ ساعت گروگان ۲۵ ساله از چنگ آدم ربا نجات یافت.

سرهنگ طرهانی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، در مورخ ۴ دی ماه ۱۴۰۲ در یکی از محلات باقرشهر بلافاصله ماموران کلانتری ۱۷۵ این فرماندهی وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربا به دلیل یک سری اختلافات قبلی، اقدام به آدم ربایی نموده و گروگان را به مکانی نامعلوم منتقل کرده که بلافاصله تیم عملیات کلانتری به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری وی و دستگیری عامل یا عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه در کمتر از ۵ ساعت موفق به دستگیری گروگانگیر در باقرشهر شدند.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به ناچار لب به اعتراف گشوده و اذعان داشت که با توجه به اختلاف شخصی با فرد ربوده شده، نقشه ربودن او را طراحی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی با هرگونه ارتکاب جرم که آسایش و آرامش مردم را سلب کند قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر