کد خبر: 174933
A

سردار رادان: باید دل‌ها را در فضای مجازی تسخیر کنیم

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه باید دل ها را در فضای مجازی تسخیر کنیم و دایره خاکریز خود را گسترش دهیم، گفت: ماموریت حفظ و نگهداری آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس وظیفه‌ای خطیر است؛ همانند امنیت که باید از آن حفاظت نمود تا استمرار یابد.

سردار رادان: باید دل‌ها را در فضای مجازی تسخیر کنیم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار احمدرضا رادان در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار داشت: در ایامی هستیم که سالگرد شهادت مرد میدان و سردار دلها را پشت سر گذاشتیم و خبر شهادت "سید رضی" از همرزمانش نیز بر غم ما افزود و در کرمان نیز شاهد حمله کوردلان به خانواده ها و کودکان بودیم و همه این اتفاقات به حادثه تروریستی راسک اضافه شد و غم ما را افزونتر کرد.

وی گفت: در حمله کرمان فردی بود که هشت تن از بستگان نزدیک خود را از دست داده بود و یکی دیگر از بستگانش نیز در بیمارستان بستری بودند اما روحیه عجیبی داشت و من را به یاد دوران دفاع مقدس انداخت؛ امروز خانواده‌های شهدا با همان روحیه در برابر دشمن ایستاده‌اند.

فرمانده فراجا تاکید کرد: ایثار، گذشت، تاب آوری مردم و رزمندگان، ولایت پذیری و وحدت و انسجام دوران دفاع مقدس و همه آنچه که تا امروز بر ایران اسلامی گذشته تا ماندگار بماند همگی از ارزش های انقلاب و نظام محسوب می شوند و ماموریت حفظ و نگهداری آنها وظیفه‌ای بس خطیر است؛ همانند امنیت که باید از آن حفاظت نمود تا استمرار یابد و پایدار شود و از ایجاد آن مهمتر است.

سردار رادان در ادامه بیان داشت: امروز نقشه دشمن ایجاد شک و تردید در میان جوانان است و با به راه انداختن جنگ شناختی و ترکیبی قصد دارد اذهان مردم را به سمت و سویی مخالف ارزش های نظام سوق دهد.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم دل ها را در فضای مجازی تسخیر کنیم و دایره خاکریز خود را گسترش دهیم تا جمعیت بیشتری از جوانان که امروز، دشمن در پی آسیب رساندن به روح و جان آنهاست و تلاش دارد ناامیدی را به رگ و پی شان تزریق کند، جذب کنیم و راه روشن سعادت را برایشان نمایان سازیم.

فرمانده کل انتظامی با اشاره به اینکه باید جوانان را ترغیب کنیم آثار صحنه‌های جنگ و دفاع مقدس را ببینند، افزود: این قشر باید بدانند که در دوران دفاع مقدس در گرما و سرما و دیگر سختی ها جوانان این مرز و بوم با چه شجاعت و جسارتی دشمن مهاجم تا بیخ و بن مسلح را به عقب راندند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در گذشته هجمه‌های دشمن به جنگ سخت خلاصه می شد اما امروز این جنگ سخت به جنگ شناختی ترکیبی تبدیل شده که اذهان را هدف قرار داده و حتی با انتشار یک اتفاق نیفتاده تمام تلاش خود را می کند که شک و تردید را در افکار ایجاد کند.

سردار ادان با اشاره به این که امروز دشمنان با ایجاد شک و تردید به دنبال درگیر کردن جوانان ما هستند، خاطرنشان کرد: در خصوص جوانان یک عملیات مداوم توسط دشمن به وجود آمده و ما باید یک عملیات مداوم در برابر آن‌ها داشته باشیم.

وی گفت: امروز جوانان هدف دشمن هستند و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باید برای جوانان برنامه داشته باشد؛ خوشبختانه امروز اقدمات خوبی در جهت انتقال فرهنگ دفاع مقدس در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صورت گرفته است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر