کد خبر: 174985
A

تبلت فروش اینستاگرام کلاهبردار از آب درآمد

رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینستاگرامی که تحت عنوان فروش تبلت ارزان قیمت اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد، خبر داد.

تبلت فروش اینستاگرام کلاهبردار از آب درآمد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در تشریح این خبر اظهار داشت: شخصی به پلیس فتا پایتخت مراجعه و اعلام کرد فردی ناشناس از طریق یک صفحه اینستاگرامی فروش تبلت از بنده کلاهبرداری کرده است.

رئیس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: شاکی در ادامه اظهار داشت در فضای مجازی مشغول جست جو بودم که در یک صفحه اینستاگرامی تبلیغی از تبلت‌های باکیفیت و جدید با قیمت‌های مناسب مشاهده کردم و بدون بررسی هویت گردانندگان صفحه مذکور یک تبلت خریداری کردم اما بلافاصله پس از واریز وجه من را بلاک کردند و دیگر پاسخی از آنها دریافت نکردم.

این مقام انتظامی بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را آغاز کردند و پس از انجام اقدامات تخصصی و بکارگیری فنون تجربی و علمی گردانندگان صفحه مذکور را شناسایی و پس از تشریفات قضائی مجرم را در یکی از مناطق غرب تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ معظمی گودرزی با اشاره به افزایش تعداد شکات به بیش از ۲۰ نفر در روند رسیدگی پرونده و ارزش مالی حدود پنج میلیارد ریال افزود: متهم پس از حضور در پلیس فتا اظهار داشت با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی و تبلیغات این صفحه به بهانه فروش تبلت با قیمت مناسب مراجعه کنندگان را ترغیب به پرداخت بیعانه قبل از ارسال کرده و پس از واریز وجه دیگر پاسخگوی تلفن نبودم.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر