کد خبر: 174992
A

حمله افراد شرور به ماموران پلیس استان فارس با سلاح سرد

فرمانده انتظامی شیراز: افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند، بلکه با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کردند...

حمله افراد شرور به ماموران پلیس استان فارس با سلاح سرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ به نقل از معاونت اجتماعی استان فارس، سرهنگ فرج شجاعی، فرمانده انتظامی شیراز، اظهار داشت: در اجرای دستور مرجع قضایی مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش فراری به اتهام عرض اندام در فضای مجازی و ایجاد ترس و وحشت برای شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 26 رحمت تحقیقات خود را آغاز کردند و با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که فرد شرور قرار ملاقات و درگیری با 3 نفر دیگر در بلوار عدالت جنوبی جلو درِ زندان دارد.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: حدود ساعت 3 بامداد امروز، ماموران زبده به محل مورد نظر اعزام و افراد شرور و اراذل و اوباش با مشاهده پلیس با سلاح سرد به سمت ماموران حمله ور و سپس اقدام به پرتاب چاقو می‌کنند.

شجاعی با بیان اینکه افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند، بلکه با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کردند، ادامه داد: ماموران انتظامی جهت دفاع مشروع، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که منجر به هلاکت رسیدن یکی از افراد اراذل و اوباش معروف به محمد لوک (اسم مستعار) شد.

وی با بیان اینکه 3 نفر دیگر از اراذل و اوباش از جمله حسین قلاتی (اسم مستعار) که قصد متواری شدن را داشتند با درایت ماموران دستگیر شدند، گفت: در سوابق این افراد شرور جرایمی از قبیل عرض اندام در فضای مجازی، ایجاد ترس و وحشت برای شهروندان و نزاع و درگیری به چشم می‌خورد.

فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت و ارتقای احساس آرامش در بین مردم با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند؛ لذا شهروندان نیز از طریق تلفن 110 پلیس را در جریان اعمال خلاف افراد فرصت طلب و قانون‌گریز قرار دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر