کد خبر: 175167
A

دانشجو و خلبان معلم در سقوط هواپیمای آموزشی باختند

فرماندار ساوجبلاغ در خصوص محو شدن یک هواپیمای آموزشی از صفحه رادار، گفت: این هواپیما دو نفره و آموزشی است که ظهر امروز (سه شنبه - ۱۹ دی ماه) در محدوده البرز از صفحه رادار محو شده است. خلبان معلم «امید هاشمیان» به همراه دانشجو سرنشین این هواپیما بودند و با پیدا شدن بقایای هواپیما، وقوع سانحه برای پایپر ۲۸ مرکز آموزش خلبانی پارسیس قطعی است.

دانشجو و خلبان معلم در سقوط هواپیمای آموزشی باختند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فرماندار ساوجبلاغ با اشاره به محو شدن یک هواپیمای آموزشی از صفحه رادار در محدوده البرز، گفت: جست و جو برای یافتن این هواپیما در چند نقطه شهرستان ساوجبلاغ ادامه دارد.

محمدرضا البرز در خصوص محو شدن یک هواپیمای آموزشی از صفحه رادار، گفت: این هواپیما دو نفره و آموزشی است که ظهر امروز (سه شنبه - ۱۹ دی ماه) در محدوده البرز از صفحه رادار محو شده است.

البرزی افزود: تیم‌های جست و جو متشکل از سپاه، هلال احمر، نیروی انتظامی، مدیریت بحران و فرمانداری ساوجبلاغ در چند نقطه احتمالی از جمله خور، هیو، کارخانه سیمان و سفیدارک مشغول جست و جو هستند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات این هواپیما که سرنشینان آن استاد خلبان و دانشجو بوده‌اند از فرودگاه پیام است، اما گویا به فرودگاه مهرآباد هم مرتبط بوده است.

 

 خلبان معلم «امید هاشمیان» به همراه دانشجو سرنشین این هواپیما بودند و با پیدا شدن بقایای هواپیما، وقوع سانحه برای پایپر ۲۸ مرکز آموزش خلبانی پارسیس قطعی است. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر