کد خبر: 175705
A

آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید کفش در خیابان خیام تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی یک کارگاه تولیدی کفش در خیابان خیام خبرداد.

 آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید کفش در خیابان خیام تهران

به گزارش سایت دیده‌بان ایران، بامداد امروز، ۲۵ دی ماه در خیابان خیام حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید کفش رخ داد. 

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: ساعت ۳:۱۹ دقیقه بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان خیام، پایین‌تر از میدان محمدیه در کوچه کلانه رخ داد.

وی افزود: بلافاصله ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام شدند و آتش‌نشان‌ها به مدت ۴ دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که در ساختمان سه طبقه قدیمی که کل این ساختمان، هم قسمت حیاط و هم داخل خانه تبدیل شده بود به یک کارگاه تولیدی کفش طعمه حریق شده است.

ملکی ادامه داد: حیاط با مواد کاذب و با سقف کاذب و شیروانی پوشانده شده بود و طبقه همکف، انبار چسب کفاشی بود که بسیار قابل اشتعال هست و همچنین طبقات بالاتر هم انبار کارتن و کفش‌های تولید شده بود. دو طبقه فوقانی کاملاً شعله‌ور شده بود و آتش در حال سرایت به طبقه همکف بود و حتی آتش به سمت پشت‌بام هم رسیده بود.

او در پایان بیان کرد: آتش‌نشان‌ها عملیات را از چند جهت آغاز کردند و خیلی سریع موفق شدند تا آتش را تحت کنترل خود بگیرند و خوشبختانه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و با اینکه ساختمان قدیمی بود اما با تدابیر همکاران از ریزش ساختمان جلوگیری شد.

منبع: برنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر