کد خبر: 175747
A

کشف ۸۳ کیلو تریاک در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۸۳ کیلو تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در جنوب تهران خبر داد.

کشف ۸۳ کیلو تریاک در تهران

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سرهنگ حسین باباپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از کشف ۸۳ کیلو تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در جنوب تهران خبر داد.

وی اظهار کرد: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد یکی از مجرمان حرفه‌ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور تهیه و با یک دستگاه خودروی سواری به شهر تهران منتقل کند که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تیمی از معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

باباپور عنوان کرد: با رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد، متهم محموله را از استان‌های جنوبی کشور تهیه و قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری از طریق محور‌های مواصلاتی جنوب تهران وارد شهر تهران شود. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: با مشخص شدن روش کار متهم و شناسایی محور حرکتی وی، چند تیم از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به محور بزرگراه «آزادگان» تهران اعزام و در معبر‌ها مستقر شدند.

سرهنگ باباپور تصریح کرد: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز تا اینکه روز گذشته خودروی متهم مشاهده و بلافاصله ماموران دستور توقف خودرو را صادر و پس از مدتی تعقیب و گریز خودرو متهم متوقف و راننده آن دستگیر شد. 

او با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از داخل خودروی متهم ۸۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند، عنوان کرد: متهم برای تکمیل تحقیقات پلیسی به مقر پلیس تهران بزرگ منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان اجتماعی حوادث و انتظامی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر