کد خبر: 175828
A

لایحه بودجه سال آینده شهرداری هنوز وارد بررسی نشده است

مهدی چمران در دویست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: «دیدند از هوای پاک خبری نیست و گفتند بهتر است در تقویم نیز خبری نباشد.»

لایحه بودجه سال آینده شهرداری هنوز وارد بررسی نشده است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در حاشیه دویست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قطعا رقم بودجه سال آینده بیش از ۱۰۰ همت خواهد بود، اما رقم دقیق آن پس از بررسی‌ها مشخص خواهد شد، تصریح کرد: هنوز در حال بررسی متمم بودجه هستیم و لایحه سال آینده هنوز وارد بررسی نشده است.

وی همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به قرائت نطق پیش از دستور رییس کمیته حقوقی شورا در این جلسه اظهار کرد: فرمانده سپاه محمد رسول الله نیز درخصوص کنگره ۲۴ هزار شهید گزارش ارائه خواهد کرد.

چمران در پاسخ به این پرسش که «چرا همزمان با هفته هوای پاک خبری از برنامه‌ خاصی در سطح شهر نیست» با بیان اینکه «دیدند از هوای پاک خبری نیست و گفتند بهتر است در تقویم نیز خبری نباشد»، یادآور شد: امیدواریم با همکاری تمام دستگاه‌ها به هوای پاک دست یابیم. البته بدون کمک مردم نیز نمی‌توان به جایی رسید.‌ امیدواریم اقدامات به گونه‌ای انجام شود که شرمنده مردم نشویم.

او ادامه داد: بهره‌برداری از تاکسی‌های برقی وارداتی با حضور وزیر صمت و شهردار تهران به مناسبت روز هوای پاک انجام می‌شود.‌ البته انتظار داریم از این تعداد معدود به تعداد قابل توجهی برسیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بنده نشنیده‌ام که اعضای شورا در انتخابات مجلس در شهرستان‌ها شرکت کرده‌اند، گفت: در تهران که کسی از شورا در انتخابات شرکت نکرده است چراکه اگر قرار بود شرکت کند، باید استعفا می‌داد.

وی با اعلام اینکه قطعا رقم بودجه سال آینده بیش از ۱۰۰ همت خواهد بود و رقم دقیق آن پس از بررسی‌ها مشخص خواهد شد، تصریح کرد: هنوز در حال بررسی متمم بودجه هستیم و لایحه سال آینده هنوز وارد بررسی نشده است.

منبع: شهر

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر