کد خبر: 177094
A

پبشنهاد ستاد کل نیرو‌های مسلح برای کاهش خدمت سربازی به میانگین ۱۲ ماه

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اعلام کرد: دوازده ماهه خدمت سربازی موضوعی است که ستاد کل نیرو‌های مسلح به مجلس پیشنهاد داده است.

پبشنهاد ستاد کل نیرو‌های مسلح برای کاهش خدمت سربازی به میانگین ۱۲ ماه

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ یعقوب رضازاده، دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تاکید کرد: به طور قطع در موضوع کاهش خدمت سربازی نمایندگان ستاد کل نیرو‌های مسلح در جلسات مربوطه حضور داشتند و هر تصمیمی که گرفته شده با هماهنگی ستاد کل بوده است.

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره کاهش خدمت سربازی به میانگین ۱۲ ماه گفت: دوازده ماهه خدمت سربازی موضوعی است که ستاد کل نیرو‌های مسلح به مجلس پیشنهاد داده است.

وی با بیان اینکه «قطعا مجلس در موضوع خدمت سربازی ورود نمی‌کند مگر اینکه ستاد کل در این زمینه اظهار نظر کند»، ادامه داد: اگر ستاد کل این موضوع را پیشنهاد نمی‌داد و با آن موافقت نمی‌کرد، مجلس به موضوع ورود نمی‌کرد. در این زمینه کاملا با ستاد کل هماهنگ شده است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پاسخ به این پرسش که آیا درباره کاهش مدت خدمت سربازی نامه‌ای از طرف ستاد کل به مجلس رسیده است، اظهار کرد: به‌طور قطع در این موضوع نمایندگان ستاد کل نیرو‌های مسلح در جلسات حضور داشتند و هر تصمیمی که گرفته شده با هماهنگی ستاد کل بوده است.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر